Other lots in this auction
-
#24Een lot van vier decoratieve reproducties met betrekking tot Minerva Automobiles.
Un lot de quatre reproductions en relation avec Minerva Automobiles.No longer availableDim. 57 x 50 40 x 60 en 22 x 36 cm x 2 cmEstimate: € 80 / 100 -
#871Een lot van drie oude passersets in gefineerde doosjes. Begin XXe eeuw.
Un lot de trois compas anciens dans des boîtes en bois de placage.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#898Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#678Een barokke kerkkandelaar van koper, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église baroque en cuivre monté en lampe.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 60 / 100 -
#152“Met Messen Spelen.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1861.
”Jouer avec des couteaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1861.No longer availableDim. 64 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#750Twee reeksen van zes kleurloos kristallen aperitiefglazen.
Deux séries de six verres à apéritif en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#2679 boeken. W. Robertson. “Histoire d’Ecosse depuis la naissance de Marie Stuart jusqu’a l’avènement de Jacques VI au trône d’Angleterre”. Drie delen. Rode lederen rug, in-8. Emile de Bonnechose. “Les quatre conquêtes de l’Angleterre...”. Twee delen. Lederen rug, in-8. Ed. Didier, Paris 1852. En 7 andere, de meeste met vochtschade.
9 livres. W. Robertson. “Histoire d’Ecosse depuis la naissance de Marie Stuart jusqu’a l’avènement de Jacques VI au trône d’Angleterre”. Trois parties. Dos en cuir rouge, in-8. Emile de Bonnechose. “Les quatre conquêtes de l’Angleterre...”. Deux parties. Dos en cuir, in-8. Ed. Didier, Paris 1852. Et 7 autres, la plupart avec traces d’humidité. .No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#586Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 245 cmEstimate: € 200 / 300 -
#629Een grote schouwspiegel in Lodewijk XVI-stijl met verguld houten lijst en met een beigegepatineerd bas-reliëf met een voorstelling met putti. Begin XXe eeuw.
Un grand miroir de cheminée style Louis XVI avec encadrement en bois doré et bas-relief en patine beige, représentation de putti. Début XXième siècle.No longer availableDim. 240 x 110 cmEstimate: € 650 / 700 -
#91Postzegels. 46 envelopjes met gestempelde dubbels (V.S., Australië). ± 395 Franse gestempelde zegels, tweede helft XIXde eeuw. Blokje “Les couleurs de Marianne en Euros”, gestempeld 29/4/2002. Oostenrijkse Zeitungs-Stempel 1890, 75 x 1 Kreuzer en 31 x 2 Kreuzer, gestempeld.
Timbres postes. 46 enveloppes de doubles affranchis. (Etats-Unis, Australie). +- 395 timbres postes de France affranchis, deuxième partie du XIXème siècle. Petit bloc “Les couleurs de Marianne en Euros”, affranchis 29/04/2002. Timbre autrichien Zeitung 1890, 75 x 1 Kreuzer et 31 x 2 Kreuzer affranchis.No longer availableEstimate: € 220 / 300 -
#49A. Stevens“”Zicht op een meer”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur un lac”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#815Steiff“Molly”. Pluchen hond met merk.
”Molly”. Un chien en peluche. Marque.No longer availableDim. 20 x 55 cmEstimate: € 30 / 40

