Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Kustlandschap bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Joost Kampen
Period: ° Amsterdam

“Kustlandschap bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

“Paysage nocture à la côte”. Huile sur toile marouflée. Signée.
Dim. 46 x 66 cm
SKU: 2708190242.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #242
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #219

    Een eikenhouten buffet met drie deuren en drie laden. XIXe eeuw.

    Un buffet en chêne à trois portes et à trois tiroirs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 210 x 95 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #321

    Een paar vazen van wit opaalglas met handgeschilderd bloemendecor. Eén met kleine randschilfer.

    Une paire de vases en opaline blanche, décor de fleurs peint à la main. Un avec un petit dégât au rebord.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #448

    Twee gefineerde XIXe eeuwse kistjes, waarbij één met schildersmaterialen. De tweede te herstellen.

    Deux petit coffrets en bois de placage du XIXème siècle, dont un avec du matériel de peintre, le deuxième à réparer.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 & 21 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #642
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.

    ”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.
    No longer available
    Dim. 66 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #162

    “Herbergscène”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Egbert van Heemskerk (1610-1680). Slijtage.

    ”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Attribué à Egbert van Heemskerk (1610 - 1680). Usures.
    No longer available
    Dim. 29 x 34 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #801
    Athena

    Een dekselvaasje van cloisonné op geel koper met een Fo-hond op het deksel.

    Une ancienne poupée avec vêtements.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #576

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 270 x 180 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #660
    Jacques Leleu Collection

    Een vintage kersenhouten tweezits bank met losse linnen kussens met een bloemenmotief.

    Un canapé à deux places vintage en cerisier.
    No longer available
    Dim. 145 x 97 x 95 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #478

    Een paar balustervaasjes van verguld Brussels porselein met meerkleurige decors op de buik en de oren in de vorm van zwanenhalzen. XIXe eeuw.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Bruxelles, décors polychrome sur le ventre et anses sous forme de cou de cygne.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #451
    Capodimonte

    Een valk. Porseleinen beeld, onderaan gemerkt.

    Faucon. Sculpture en porcelaine. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #458

    Twee antieke tabaksdoosjes en een kompas.

    Deux boîtes à tabac antiques et un compas.
    No longer available
    Dim. b: 9 & 10 cm, Ø: 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #841

    Een siervaas van deels verguld porselein, versierd met ramskoppen op de zijkanten en een classicistische voorstelling op de buik. XIXe eeuw.

    Un vase de décoration en porcelaine partiellement dorée, décorations de têtes de béliers sur les côtés et une représentation classique sur la panse. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More