Other lots in this auction
-
#281
“Madonna met kind”. Een beeld van monochroom wit biscuit.
”Vierge et l’Enfant”. Une statue en biscuit blanche monochrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#464Ludo LaaglandPeriod: 1923 - 2006
“Moeder en kind”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 41 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#125
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 400/500 -
#344
Een lot boeken, bestaande uit negen chromo-albums, twee delen met gebundelde uitgaves van de Zondagsvriend en een album met oude postkaarten.
Un lot de livres comprenant neuf albums de chromos, deux volumes du “Zondagsvriend” en reliures et un album de cartes postales anciennes.No longer availableEstimate: € 90/100 -
#747
Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.
Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.No longer availableDim. h: 24 &14,5 cmEstimate: € 60/80 -
#333
Een bronzen struisvogel op een zwart marmeren sokkel.
Une autruche en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/120 -
#367
“De avonturen van Mikkie en Oscar” & “De avonturen van Mikkie in Afrika”. Twee oude strips van omstreeks 1937.
“De avonturen van Mikkie en Oscar” & “De avonturen van Mikkie in Afrika”. Deux anciennes bandes-dessinées, vers 1937.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#371Shaw & Fisher, Sheffield
Een koffie- en theestel van verzilverd metaal op een dienblad.
Un service à thé et café en métal argenté, sur un plateau.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#601
Een eikenhouten buffetkast in renaissancestijl, onderaan met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met een hond en een vos. Het opzet met twee glas-in-lood-deuren, versierd met heraldische leeuwen. Het opzet gedragen door twee liggende leeuwen.
Un buffet en chêne, style Renaissance. Le dessous à deux portes sculptées et décorées d’un chien et d’un renard. Le dessus à deux portes vitrines de verre et plomb, décoration de lions héraldiques. Le dessus porté par deux lions couchés.No longer availableDim. h: 230 x 140 x 57 cmEstimate: € 200/240 -
#751
Een Chinese doos van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van parelmoer. Lichte beschadigingen.
Une boîte chinoise en bois laqué noir avec incrustations en nacre. Petits dégâts.No longer availableDim. 9 x 30 x 17 cmEstimate: € 60/100 -
#466
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#634Bayel, France
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200/240