#72
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#300Tissot
Een 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsarmband.
#512
#625
Een paar gepolychromeerd houten Wajangpoppen.
#518
“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
#23
Een tabakspot en een Delftse sierschotel van blauw en wit aardewerk (Ø 24 cm).
#490
#437
Abstract sculptuur van aardewerk.
#677
#229Joz. De Swerts
“Stilleven met kruiken en fruit”. Olieverf op paneel. Mooi ingelijst en achter glas. Gesigneerd.
"Nature morte aux pichets et aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Joliment encadré et sous verre. Signé.No longer availableDim. 51 x 62 cmEstimate: € 50/80 -
#426
Een antiek handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#114J. Lambert
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée. Quelques réparations.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 100/150