#182Dekker“Zicht op de Zuiderzee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue sur Zuiderzee”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 78 cmEstimate: € 300 / 500 -
#75Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une aigue-marine.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 150 / 200 -
#91Mazére“Pagliacci met gitaar.” Bronzen beeld.
#244Konstantin SzewczenkoPeriod: 1915 - 1991“De rabijn en de leerling”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le rabbin et l’étudiant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 180 / 240 -
Deux coffrets chinois, décoration en cuivre et plaquettes ajourées en jade.No longer availableDim. 31 x 20 cmEstimate: € 140 / 150 -
#141Paar kobaltblauwe vazen met geometrisch verguld motief. Periode art deco. Onderaan genummerd.
Une paire de vases bleu cobalt, motif géométrique doré. Période Art Déco. Numérotés en dessous.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#366Twee halfronde bijzetmeubeltjes.
#99Moeyersons“Expressionistisch oogsttafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1984.
”Scène expressionniste de la récolte”; Huile sur toile. Signée et datée 1984.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#416Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#461Beeldje van een boer. Satsuma porselein.
Une statue représentant un fermier en porcelaine Satsuma.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 40 / 60