Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
Claude Zographos

“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.

“Cailles” . Une lithographie. Signée et numérotée 48/100 à l'extérieur de la planche.
11
17,5 x 12,5 cm
Estimate: 5080
Catalogue #11
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • Auguste Oleffe

    Een print op papier met paard en hooiwagen.

    A print on paper with horse and hay wagon.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 53 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #183

    “The sun” Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 12-06-2019.

    « Le soleil » Huile sur toile. Signée et datée 12-06-2019 au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146
    Benoit

    “Zeilschepen op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Voiliers en mer". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #147
    Dominique Manesse

    “Vissersschuiten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Bateaux de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32,5 x 44,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #95
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912-1987

    “Brug over de Brugse reien”. Kleurenets. Geisgneerd en genummerd 59/350 buiten de plaat.

    "Pont sur les canaux de Bruges". gravure en couleurs. Signée et numérotée 59/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23x19cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #98

    “Kalkoenen op het binnenplein”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Les dindes dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18,5 x 13 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #129

    “Der Zirkel”. Een affiche voor een tentoonstelling in het Wohnmuseum Bärengasse Zürich in 1986.

    "Der Zirkel". Affiche pour une exposition au Wohnmuseum Bärengasse Zurich en 1986.
    No longer available
    Online only
    Dim. 125 x 87 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #163
    Bruno Dyckmans
    Period: 1920 - 1998

    “Personages” Twee kunstwerken, gemengde techniek. Beide gesigneerd en gedateerd 1992.

    « Personnages » Deux œuvres d'art, techniques mixtes. Signées et datées 1992.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 & 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #49

    “Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.

    “Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #26

    Een ovale spiegel in vergulde houten lijst. Schade aan de lijst.

    Un miroir ovale dans un cadre en bois doré. Dommage pour la liste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #184
    B. Long

    “Meso-Amerikaanse compositie”. Gemengde techniek op kokosvezel.

    "Composition mésoaméricaine". Technique mixte sur fibre de coco.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #141
    Gust Verelst
    Period: 1901 -1978

    Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.

    Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 25 & 24 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Online-Only Schilderijen - 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 21:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 21:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More