Other lots in this auction
-
#66Carlo Tarras
“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#216
“Kadezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
“Quay view”. Oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 74 x 98Estimate: € 50/80 -
#142Godefroid DevreesePeriod: 1861 - 1941
“L’aïeule”. Een plaasteren bas-reliëf. Gesigneerd.
"L'aïeule". Un bas-relief en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 27 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#6
Een paar reproducties in een kadertje.
Deux reproductions dans un cadre.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 25/35 -
#40
“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#16R. Brunef
“Bruges - Le lac d’amour”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bruges - Le lac d'amour”. Une gravure en couleurs. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 22 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#67Fr. Luyckx
“Lichtspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
Jeu de lumière. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 15,5 x 15 cmEstimate: € 100/120 -
#175Rik BlommePeriod: 1933 - 2001
“Zicht op kasteel Cantecroy”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Vue du château de Cantecroy". Huile sur toile. Signée et datée '73.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#71
“Zittende man met gebedskrans in de hand”. Een handgeschilderd Indisch werkje. Gesigneerd.
"Homme assis avec une couronne de prière à la main". Une œuvre indienne peinte à la main. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 10 x 6,5 cùEstimate: € 40/60 -
#149
“Pijproker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fumeur de pipe". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 47.00 €Dim. 29,5 cm x 34,5 cmEstimate: € 200/250 -
#140E. Dabremé
“Petite ferme walonne”. Olieverfstudie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1930.
Petite ferme walonne. Etude à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 21,5 cm x 26,5 cmEstimate: € 100/120 -
#59Baken
“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100/120