#681
“Antwerpens maritiem verleden”. R. Baetens & A. De Vos. Ed. MIM, Anvers 1990.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#638
#647
“Das große Buch der Münzen und Medaillen”. Elvira & Vladimir Clain-Stefanelli, Günter Schön. Ed. Battenberg. München, 1976.No longer availableEstimate: € 25 / 35
#246
Commode van gefineerd mahoniehout. Drie grote laden en een lade en doucine. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Commode en placage d’acajou. Trois grands tiroirs et un tiroir en doucine. Tablette en marbre. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#420
#634Gabbeh
#495Edgard HeirmanPeriod: °1919
“Croix au bord d’un chemin” et “Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#734
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
#696
Een houten trog met deksel op poten met H-verbinding.
#754
#241
Een 800 ‰ zilveren aperitiefschaal met vier glazen recipîënten.
#667
Een houten Afrikaans fetisjbeeld op een ijzeren sokkel.
#447
“Shiva Nataraja”. Een beeld van gepatineerd brons.
#631
Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Ibo, Nigeria.
#167
Een klein verguld Italiaans vitrinekastje. XVIIIe eeuw.
Petite vitrine en bois doré. Italie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180 / 200