Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“La Belgique Illustrée”. Volume 2 en 3.

“La Belgique Illustrée”. Volume 2 en 3. Ed. Bruylant, Brussel

« La Belgique Illustrée ». Tome 2 et 3. Ed. Bruylant, Bruxelles.
SKU: 2903220638.
Category: Boek.
Auction day: 30 March 2022 19:00
Catalogue #638
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #443

    Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).

    Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #288
    Jean Novi de Caveirac
    Period: 1762

    Appel à la Raison des Ecrits et Libelles publiés par la Passion contre les Jésuites de France, seconde édition. Ed. Vandenberghen, Bruxelles, 1762. Met stempel “Collection P.J. Hanlin, Verviers”.

    Appel à la Raison des Ecrits et Libelles publiés par la Passion contre les Jésuites de France, seconde édition. Ed. Vandenberghen, Bruxelles, 1762. Tamponné “Collection P.J. Hanlin, Verviers”.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #681

    “De stad Antwerpen. Een weekblad voor Vlaanderen”. Gebundelde uitgaven van het weekblad uit het jaar 1933 en 1934. Ed. Geïllustreerd Weekblad o.l.v. P.W. Segers en C.P. Ooms.

    "De stad Antwerpen". Éditions groupées de l'hebdomadaire de 1933 et 1934.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #668

    “Antwerpen 1930. Eenig officieel orgaan van de wereldtentoonstelling voor Coloniën, Zeevaart en Vlaamsche Kunst uitgegeven door Gazet van Antwerpen.”. Gebundelde uitgaven van het weekblad van april tot november 1930 in drie volumes.

    « De Gazet van Antwerpen ». Éditions groupées de l'hebdomadaire de l'année 1930 en trois parties.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #161
    Ons Volk

    Ingebonden tijdschriften per halfjaar: 9/2/1947 t.e.m. 28/6/1951 en 3/1/1952 t.e.m. 25/12/1952. Zeer goede staat. Elf volumes. Een mooi sfeerbeeld van de naoorlogse jaren met daarbij stripverhalen van Willy Vandersteen (De Eerste Maanraket, De Staalblauwe Boeddha, Het Gouden Masker, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel enz. Evenals vroeg werk van o.m. Marc Sleen, Pil enz.

    Journaux reliés tous les six mois: 9/2/1947 au 28/6/1951 et 3/1/1952 au 25/12/1952. Très bon état. Onze volumes. Une belle impression des années d'après-guerre avec des bandes dessinées de Willy Vandersteen (La première fusée lunaire, Le Bouddha bleu acier, Le masque d'or, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel etc.) ainsi que les premiers travaux de Marc Sleen, Pil etc.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500

Other lots in this auction

  • #389

    Een paar gouaches op zijde met scènes aan de Mogul-hofhouding en één op steen.

    Une paire de gouaches sur soie représentant des scènes de la cour moghole et une sur pierre.
    No longer available
    Dim. 24 x 14 & 14 x 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168
    Prada Milano

    Een zwart lederen handtas.

    Un sac à main en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 330 / 400
  • #492

    “Loosdrechtse plassen.” Aquarel op papier. Draagt handtekening.

    "Lacs de Loosdrecht." Aquarelle sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #252
    E. Driesen

    “Gezicht op het dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue du village". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #132

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 99 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #622

    “Dansende Afrikaanse vrouwen”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Danse des femmes africaines". Une aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 cm x 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #690

    Een serie van vier mahoniehouten stoelen, mooi bekleed. Engels werk.

    Suite de quatre chaises en acajou, joliment recouvertes. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. H: 83cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #448
    Paolo Simoncini

    Een lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.

    Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #27

    Een glazen vaas met verguld en groen lijnendecor. Randschilfers.

    Vase en verre à lignes dorées et vertes. Eclats au bord.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #205

    Een opgezette vos met waterhoen in de bek. Lichte schade/ slijtage hier en daar.

    Un renard empaillé avec une poule d'eau dans la gueule. Dommages et usures mineurs.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177
    Imperial quartz

    Een driedelig verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl. Uurwerk op batterij.

    Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV. Montre sur pile.
    No longer available
    Dim. h: 41 & 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #315

    Een paar vaasjes van Booms glas met handgeschilderd rozendecor.

    Une paire de vases en verre de Boom à décor de roses peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More