Other lots by Peiser
-
#439Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Dreigende Storm. Garnalenvisser”. Ets. E.A. en gesigneerd buiten de plaat.
“Tempête imminente. Pêcheur de crevettes”. Gravure. E.A. et signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 24 x 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#142Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Portret uit de reeks La Crapule”. Lithografie. Genummerd 15/25 en gesigneerd buiten de plaat.
Portrait de la série La Crapule. Lithographie. Numérotée 15/25 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#192Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Les sans-travail”. Ets. Genummerd 73/100 en gesigneerd buiten de plaat.
“Les sans-travail”. Eau-forte. Numérotée 73/100 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#423Een halsvaasje van Chinees porselein met roze en celadonkleurig glazuur. Met Quanlongmerk.
Un vase à col en porcelaine de Chine à glaçure rose et céladon. Marqué Quanlong.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#431Jurjen FonteinPeriod: °1949“Twee vrouwen”. Aquarel op papier. Sporen van handtekening.
Deux femmes. Aquarelle sur papier. Traces de signature.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 200 / 300 -
#470Goebel, Germany“Marktplatz”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. No. 1065-D. Onderaan gemerkt.
Marktplatz. Une figurine en biscuit multicolore. N° 1065-D. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#464BarbieAssepoester. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Cendrillon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#549Etienne Le ComptePeriod: 1931 - 2010“Moeder met kind”. Een tekening van roodkrijt op papier. Gesigneerd.
Mère avec enfant. Un dessin à la sanguine sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#641Een ‘Walker’s “Cherub” mark III’ scheepslog.
Un loch de bord Cherub Mark III.No longer availableDim. l: 35 en 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#231G. Toleb“Zittend naakt met kind in de schouder”. Een bronzen groepje. Gesigneerd.
Nu assis avec enfant à l'épaule. Un groupe en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 320 / 360 -
#449Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.
Une paire de figurines polychromes dans l'esprit des poupées javanaises Wayang.No longer availableDim. h: 43 & 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#252E. Deleers“Zeezicht op golfbreker te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de mer et sur le brise-lames à Knokke. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#645Porcelaine de BaudourDrie borden met afbeeldingen van Ernest Claes, Stephanie Claes-Vetter en Ernest Claes als boogschutter tijdens de Expo 1958.
Trois assiettes représentant Ernest Claes, Stephanie Claes-Vetter et Ernest Claes en tant qu'archer lors de l'Expo 1958.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#236Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.
Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H.97 cmEstimate: € 300 / 500 -
#457Ceremonieel masker uit Noord-Oost Congo. Op metalen staander.
Masque de cérémonie du Nord-Est du Congo. Sur support métallique.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50 / 80

