Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“La Cour, rue du Faucon”. Ets. Genummerd 37/150 en gesigneerd buiten de plaat.
Kurt Peiser
Period: 1887 - 1962

“La Cour, rue du Faucon”. Ets. Genummerd 37/150 en gesigneerd buiten de plaat.

La Cour, rue du Faucon. Eau-forte. Numérotée 37/150 et signée à l'extérieur de la planche.
Dim. 23 x 17 cm
SKU: 2610210422.
Auction day: 27 October 2021 19:00
Catalogue #422
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Peiser

  • #439
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Dreigende Storm. Garnalenvisser”. Ets. E.A. en gesigneerd buiten de plaat.

    “Tempête imminente. Pêcheur de crevettes”. Gravure. E.A. et signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 24 x 18,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Portret uit de reeks La Crapule”. Lithografie. Genummerd 15/25 en gesigneerd buiten de plaat.

    Portrait de la série La Crapule. Lithographie. Numérotée 15/25 et signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #192
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Les sans-travail”. Ets. Genummerd 73/100 en gesigneerd buiten de plaat.

    “Les sans-travail”. Eau-forte. Numérotée 73/100 et signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #423

    Een halsvaasje van Chinees porselein met roze en celadonkleurig glazuur. Met Quanlongmerk.

    Un vase à col en porcelaine de Chine à glaçure rose et céladon. Marqué Quanlong.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #431
    Jurjen Fontein
    Period: °1949

    “Twee vrouwen”. Aquarel op papier. Sporen van handtekening.

    Deux femmes. Aquarelle sur papier. Traces de signature.
    No longer available
    Dim. 68 x 97 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #470
    Goebel, Germany

    “Marktplatz”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. No. 1065-D. Onderaan gemerkt.

    Marktplatz. Une figurine en biscuit multicolore. N° 1065-D. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #464
    Barbie

    Assepoester. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Cendrillon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #549
    Etienne Le Compte
    Period: 1931 - 2010

    “Moeder met kind”. Een tekening van roodkrijt op papier. Gesigneerd.

    Mère avec enfant. Un dessin à la sanguine sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #641

    Een ‘Walker’s “Cherub” mark III’ scheepslog.

    Un loch de bord Cherub Mark III.
    No longer available
    Dim. l: 35 en 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #231
    G. Toleb

    “Zittend naakt met kind in de schouder”. Een bronzen groepje. Gesigneerd.

    Nu assis avec enfant à l'épaule. Un groupe en bronze. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #449

    Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.

    Une paire de figurines polychromes dans l'esprit des poupées javanaises Wayang.
    No longer available
    Dim. h: 43 & 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #252
    E. Deleers

    “Zeezicht op golfbreker te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de mer et sur le brise-lames à Knokke. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #645
    Porcelaine de Baudour

    Drie borden met afbeeldingen van Ernest Claes, Stephanie Claes-Vetter en Ernest Claes als boogschutter tijdens de Expo 1958.

    Trois assiettes représentant Ernest Claes, Stephanie Claes-Vetter et Ernest Claes en tant qu'archer lors de l'Expo 1958.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #236

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #457

    Ceremonieel masker uit Noord-Oost Congo. Op metalen staander.

    Masque de cérémonie du Nord-Est du Congo. Sur support métallique.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More