Similar lots by type
-
#414
“Kasteel van Duffel”. Een oude gravure. Met de hand ingekleurd.
”Le château de Duffel”. Une ancienne gravure. Mise en couleur à la main.No longer availableDim. 11 x 21 cmEstimate: € 80/100 -
#575
Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les Chevaux Daliniens”.
Sérigraphie d’après un oeuvre de Dali dans la série “Les chevaux daliniens”.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#4
Drie kadertjes:- “Le fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.- “Boerin bij koeien”. Gustaaf de Bruyne. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.- Een houtskoolschetsje, toegeschreven aan Jacob Smits.
Trois cadres:- “La fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Une eau-forte. Signée dans la planche.- “Fermière auprès des vaches”. Gustaaf de Bruyne. Une eau-forte. Signée hors planche.- Une esquisse au fusain, attribuée à Jacob Smits.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#649
“Brigitte Bardot.” Een zeefdruk naar Andy Warhol.
”Brigitte Bardot”. une sérigraphie d’après Andy warhol.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 125/135 -
#62
“Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Twee gravures door Pierre Cottin. Vochtschade.
”Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & “ Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Deux gravures par Pierre Cottin. Dégâts d’humidité.No longer availableDim. 45 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#354
“Vivid and waterwitch, off orfrordness in a breeze”. & “The magnificent steamship “The Great Western”. Twee oude Engelse gravures van R.G. & A.W. Reeve te Londen.
”Vivid and waterwitch, of orfordness in a breeze” & “The magnificent steamship “The Great Western””. Deux anciennes gravures anglaises par R.G. & A.W. Reeve; Londres.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 40/50 -
#332Louis Belen
“Twee mannen in een interieur”. Grafiek.
”Deux hommes dans un intérieur”. Une gravure.No longer availableDim. 46 x 62 cmEstimate: € 40/50 -
#454Octave Landuyt
“Paarden”. Een fotogravure naar aanleiding van 20 jaar Volvo in België. 1985.
”Chevaux”. Une gravure photographique en honneur des 20 années d'existence de Volvo en Belgique. 1985.No longer availableDim. 29 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#424Felix Timmermans
“Visser aan de molen op het Lisp”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
”Pêcheur auprès du moulin de Lisp”. Une gravure sur bois. Porte un monogramme dans la planche.No longer availableDim. 16,5 x 16,5 cmEstimate: € 50/80 -
#462Corneille
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘59 en genummerd 30/120 buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée, datée ‘59 et numérotée 30/120 hors planche.No longer availableDim. 55 x 37 cmEstimate: € 120/200 -
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Onze-Lieve-Vrouw, Lente” & “Rubens - Groenplaats Antwerpen”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
”La Sainte Vierge au printemps” & “Rubens - Groenplaats, Anvers”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.No longer availableDim. 17 x 9 & 19 x 12 cmEstimate: € 80/100 -
#24
Een lot van vijf etsen, o.a.: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.
Un lot de cinq eaux-fortes, entre autres: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#339
“Pierre de Bex”. Een oude litho van Billoin naar een werk van Vieillevoye. Door de schilder gesigneerd buiten de plaat in 1841.
”Pierre de Bex”. Une ancienne lithographie par Billoin d’après une oeuvre par Vieillevoye. Signée par l’artiste hors planche. 1841.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 50/70 -
#329
“Régale donné par Lieven Uytzet”. Een XIXe eeuwse Gentse gravure in origineel kader.
”Régale donné par Lieven Uytzet”. Une gravure de Gand du XIXième siècle, dans son cadre d’origine.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 50/60 -
#11
Een lot Chromo-albums, waarbij negen van Chocolade Jacques, twee van Victoria, één van Kwatta, twee van Veen en ongeveer 450 losse prentjes van Liebig.
Un lot d’albums aux chromos, dont neuf albums Chocolat jacques, deux albums Victoria, deux albums Veen et +/- 450 images Liebig.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#429Frans Van Immerseel
Drie zg. ‘Immerseeltjes’. Allen buiten de plaat gesigneerd.
Trois estampes dite Immerseeltjes. Signées hors planche.No longer availableDim. 21 x 12 cmEstimate: € 30/50 -
#9
“Stadszicht” & “Sprokkelaars”. Een paar etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
”Vue de ville” & “Ramasseurs de bois mort”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.No longer availableDim. 13 x 16 & 12 x 15 cmEstimate: € 30/50 -
#42Félicien RopsPeriod: 1833 - 1898
“L’absinthée”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat. Vochtplekjes.
”L’absinthée”. Une eau-forte. Signée dans la planche. Taches d’humidité.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#352
Twee XIXe eeuwse gravures in originele kaders.- “Judith va trouver Holopherne”. Jazet naar een werk van Steuben.- “Rebecca à la fontaine”. Jazet naar een werk van Vernet.
Deux gravures du XIXième siècle, cadres d’origine:“Judith va trouver Holopherne”. Jazet d’après une oeuvre par Steuben.“Rebecca à la fontaine”. Jazet d’après une oeuvre par Vernet.No longer availableDim. 83 x 66 cmEstimate: € 40/50 -
#334Gaston BogaertPeriod: 1918 - 2018
“Tigresses”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 7/75 buiten de plaat. Glas gebroken.
”Tigresses”. Une lithographie. Signée et numérotée 7/75 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#122L. Lepage
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
”Berger et son troupeau de moutons”. Huile sur toile. Petit dégâts.No longer availableDim. 44 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#382
Een reeks van acht kristallen glazen met een geslepen en verguld decor. Murano.
Suite de huit verres en cristal taillé et doré. Murano.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 20/30 -
#729
Een lot van vier stuks koraal.
Un lot de quatre pièces de corail.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#438
Een lot van zeven verschillende fantasiezwaarden, waarbij enkele in Japanse stijl.
Un lot de sept épées de fantaisie différentes dont certaines de style japonais.No longer availableDim. l: 90 - 110 cmEstimate: € 200/240 -
#197
“Personages op een slee, getrokken door drie paarden.”. Een bronzen groep. Russisch werk.
”Personnages sur un traîneau tiré par trois chevaux”. Un groupe en bronze. Travail russe.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 850/1000 -
#514
“Maaslandschap”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Willaert.
”Paysage fluvial, la Meuse”. Huile sur carton. Porte la signature: Willaert.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#432Louis Belen
“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
”Mme Louis Belen”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30/50 -
#331
“Corpus Rubenianum Ludwig Burchard”. Vol. I, VIII (2 x), IX, X, XVI. In 8-vo, zeer goede staat met huls en stofwikkel. Ed. Arcade, jaren 70. Evenals: ‘Rubens en zijn eeuw” en “P.P. Rubens”. F. Baudouin. Ed. Mercator Fonds 1972 en 1977. En “de Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Szablowski. Mercatorfonds 1972. 9 stuks.
“Corpus Rubenianum Ludwig Burchard”. Vol. I, VIII (2 x), IX, X, XVI. In 8-vo, très bon état avec étui et jaquette. Ed. Arcade, années 70. Ainsi que: ‘Rubens en zijn eeuw” et “P.P. Rubens”. F. Baudouin. Ed. Mercator Fonds 1972 et 1977. Et “de Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Szablowski. Mercatorfonds 1972. 9 pièces.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#725
Een lot Aziatisch en ander ivoor, bestaande uit een halsketting en oorbellen in de vorm van roosjes, een visser (zonder vislijn), een tempelscène, vier olifantjes, een Boeddha en een broche.
Un lot d’ivoire asiatiques et autres comprenant un collier et boucles d’oreilles en forme de roses, un pêcheur sans canne à pêche, une scène de temple, quatre éléphants, un Bouddha et une broche.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#321
Een lot van drie verschillende tabakspotten van meerkleurig aardewerk met messingen deksels.
Un lot de trois pots à tabac en faïence polychrome, couvercles en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80/100 -
#103
Een grote Syrinx-schelp.
Une grande coquille Syrinx.No longer availableDim. l 50 cmEstimate: € 35/40 -
#751
Een XIXe eeuws kruisbeeld van gefineerd hout met een gesculpteerd lindenhouten Corpus.
Un crucifix du XIXième siècle en bois de placage avec un Corpus en noyer sculpté.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40/60