Lot de métaux argentés comprenant six gobelets à vin, quelques petits plats, trois étuis aux couverts, une petite cafetière etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#465Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe kleursteen van ± 10 ct.
Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre de couleur bleue claire de ± 10 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 80 / 120 -
#452Een gepolychromeerd houten kruisbeeld met gipsen corpus. (Christus beschadigd)
Crucifix en bois polychrome avec Corpus en plâtre (dégâts).No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#290Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een aquamarijn.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une aigue-marine.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
Petit seau en porcelaine française à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#264Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#190Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,58 gEstimate: € 150 / 200 -
#361Drie verzamelalbums van “Spirou”. Nrs. 90, 91 & 94.
#2Een paar messingen lampenvoeten.
#44M.I. HummelVier jaarborden van porselein. Onderaan gemerkt.
#441Een lot houten voorwerpen, bestaande uit een paar kandelaars, een zandloper, een vaas, enz.
Lot d’objets en bois comprenant une paire de candélabres, un sablier, un vase etc.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 40