#119B. Siereveld‘Havenzicht’, olieverf op doek, gesigneerd B. Siereveld.
#56Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
"Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.No longer availableDim. 28 x 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#111ChristofleBestek van verzilverd metaal.
Silver-plated metal cutlery.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#629“Kabuki scene met samurai en gheisa.” Aquarel op zijde. Met uitgesneden rand.
"Kabuki scene with samurai and geisha." Watercolor on silk. With cut-out border.No longer availableDim. 27 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#476TabrizEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#577Limoges FranceEen porseleinen servies. Onderaan gemerkt CH Field Haviland model Sou-Tcheou.
#529Leonor Fini‘Naakt op schommel’, een lithografie genummerd 22/175 door Leonor Fini, gesigneerd buiten de plaat.
"Nude on swing," a lithograph numbered 22/175 by Leonor Fini, signed outside the plate.No longer availableDim. h 56 x b 39 cmEstimate: € 300 / 400 -
#155Romain Malfait“Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#312Albert van Dyck“Zicht op Schilde”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#405Een eikenhouten tafeltje.
A small oak table in Louis XV style.No longer availableDim. 73 x 102 x 72cmEstimate: € 50 / 75