#12“Parijs stadszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#526HamadanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#594Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Rokende man voor het haardvuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Smoking man by the fireplace." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 64 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Vier Tasca & Eduardo TascaEen bloemenmeisje en moeder en kind van Capodimonte aardewerk. Onderaan gemerkt. Genummerd resp. 13, 16.
A flower girl and mother and child made of Capodimonte pottery. Marked on the bottom. Numbered 13, 16.No longer availableDim. h 20 & 22,5 cmEstimate: € 60 / 70 -
#539Pier Antonio GariazzoPeriod: 1879-1963“Zeelui”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Sailors". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 87 x 119cmEstimate: € 150 / 250 -
#531Peter PraetEen terracotta beeld met 4 geabstraheerde figuren in compositie. Onderaan zijkant draagt signatuur. lichte schilfer bovenrand kroon.
A terracotta sculpture with 4 abstracted figures in composition. Signature on the bottom side. Slight chip on the upper edge of the crown.No longer availableDim. 73cmEstimate: € 100 / 120 -
#78Royal Dux BohemiaEen vide poche en vaas in aardewerk, met dame met leliekrans. Onderaan gemerkt met de roze driehoek en genummerd 608.
A vide poche and vase in pottery, featuring a lady with a wreath of lilies. Marked at the bottom with a pink triangle and numbered 608.No longer availableDim. h 22 x 31 cmEstimate: € 80 / 120