#481Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#55Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#2“Winterlandschap met hoeve.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Winter landscape with farmhouse." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 38,5 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#642“Vlaams impressionistisch landschap.” Olieverf op doek op board. Achteraan gemonogrammeerd.
"Flemish impressionist landscape." Oil on canvas on board. Monogrammed on the back.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#332P.J. Redouté“Wilde rozen.” Kleurenets op papier.
"Wild roses." Color etching on paper.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 60 / 80