#383Een art deco vaas van Booms glas met vergulde randen en takken.
An art deco vase by Booms glass with gilded edges and branches.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#148“Heiligen”. Een icoon op paneel. 19e eeuws.
#215Een groot wandtapijt met jonkheren te paard in het bos.
#17Een vaas in groen en kleurloos kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#30Een akoya parelhalssnoer met zilveren slot.
#583Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.
A hand-painted Limoges porcelain dinner set. From the mid-1950s, signed D'Artois. 66 pieces, including 5 cups with a slight crack and only one plate with chipped damage on the edge.No longer availableEstimate: € 120 / 200