Other lots by Carcan
#53Hergé
#668
Een lot van 5 kunstboeken, diverse thema’s schilderkunst.
#586
Een lederen armstoel op Chippendale poten .
#12
#219
Een spiegel van gebeeldhouwd hout met console.
#96
An oak sideboard in Jacobean style with 3 drawers and a plateau at the bottom. Authentic elements.No longer availableDim. 81 x 177 x 43cmEstimate: € 100/150 -
#256
Een walnoot fineer tafeltje met rond tafelblad in Art Deco stijl.
#279
Een spiegeltje met zilveren rand. Gemerkt Engels zilver.
#204
#622
Een Art Deco spiegel met bewerkt metalen lijst.
#598Boch Frères Keramis
#459Rien Van Kol
Een schilderij , olie op doek getiteld “Ruimtevaart 26-07-1987”, gesigneerd.
“Space travel 26-07-1987”, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. h 69 x l 49 cmEstimate: € 100/150