Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“La joie d’été”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 11/200.
“La joie d’été”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 11/200.
Edgar Tytgat

“La joie d’été”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 11/200.

“La joie d’été”. Litho. Signée et numérotée 11/200 hors planche.
Dim. 24,5 x 33 cm
SKU: 0812150612.
Category: Grafiek.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #612
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Tytgat

  • #289
    Médard Tytgat
    Period: 1916-1997

    “Vissersboot in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    “Bateau de pêche dans le port”. Huile sur panneau. Signé et daté 1975.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #289
    Médard Tytgat
    Period: 1916-1997

    “Vissersboot in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    “Bateau de pêche dans le port”. Huile sur panneau. Signé et daté 1975.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #289
    Médard Tytgat
    Period: 1916-1997

    “Vissersboot in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    “Bateau de pêche dans le port”. Huile sur panneau. Signé et daté 1975.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #289
    Médard Tytgat
    Period: 1916-1997

    “Vissersboot in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    “Bateau de pêche dans le port”. Huile sur panneau. Signé et daté 1975.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #289
    Médard Tytgat
    Period: 1916-1997

    “Vissersboot in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    “Bateau de pêche dans le port”. Huile sur panneau. Signé et daté 1975.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #289
    Médard Tytgat
    Period: 1916-1997

    “Vissersboot in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    “Bateau de pêche dans le port”. Huile sur panneau. Signé et daté 1975.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #289
    Médard Tytgat
    Period: 1916-1997

    “Vissersboot in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    “Bateau de pêche dans le port”. Huile sur panneau. Signé et daté 1975.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #289
    Médard Tytgat
    Period: 1916-1997

    “Vissersboot in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    “Bateau de pêche dans le port”. Huile sur panneau. Signé et daté 1975.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #289
    Médard Tytgat
    Period: 1916-1997

    “Vissersboot in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    “Bateau de pêche dans le port”. Huile sur panneau. Signé et daté 1975.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #289
    Médard Tytgat
    Period: 1916-1997

    “Vissersboot in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    “Bateau de pêche dans le port”. Huile sur panneau. Signé et daté 1975.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #289
    Médard Tytgat
    Period: 1916-1997

    “Vissersboot in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    “Bateau de pêche dans le port”. Huile sur panneau. Signé et daté 1975.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #289
    Médard Tytgat
    Period: 1916-1997

    “Vissersboot in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    “Bateau de pêche dans le port”. Huile sur panneau. Signé et daté 1975.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #289
    Médard Tytgat
    Period: 1916-1997

    “Vissersboot in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    “Bateau de pêche dans le port”. Huile sur panneau. Signé et daté 1975.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More