#766Yahyali
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#97
Lot varia bestek van massief zilver.
#363
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
#620Wiss
#81
Een tabakspot en een dekselpotje van Frans aardewerk. XVIIIe eeuw.
Un pot à tabac et un petit pot à couvercle en faïence française. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21 & 14 cmEstimate: € 90/110 -
#748
Een Zaïrese Kuba drum.
Une batterie Kuba, Zaïre.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60/100 -
#351
Twee verschillende speculaas vormen van hout.
Deux moules à spéculoos en bois.No longer availableDim. 40 x 30 en 17 x 20 cmEstimate: € 50/70 -
#721
#600
Een reeks van zes recent gerestaureerde en gebeitste houten stoelen met opengewerkte rug. Met twee bijpassende armstoelen.
#92Roca Freixa
“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 55/65 -
#193
“Jakob Smits”. Ernest Van den Bosch. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1930. Uitgave met prachtige met leder beklede kaft en met. binnenin twee etsen op zijde. Zeer goede staat.
#604Ligtelijn
“Mediterraans landschap.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Paysage méditerranéen”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 39 x 78 cmEstimate: € 220/250