#737Een kandelaar, gedragen door een Oosterse dienaar van brons met meerkleurig patina.
Un candélabre, porté par un serviteur oriental en bronze et à patine polychrome.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 200 / 240 -
#706GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#416Een Edwardian armstoel, versierd met ingelegde biesjes.
Un fauteuil Édouardien, décoration de filets en bois clair.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#217DelvauxEen handtas van donkerblauw leder. Model ‘Souverain’. In draagtas.
#742Een bijzetmeubeltje in twee niveaus met open zijkanten en rug.
#816Een paar armstoeltjes in Louis-Philippestijl.
#181“De hofmaking”. Een bronzen groep met tweekleurig patina op zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Madrassi’.
”Courtiser”. Un groupe en bronze à patine de deux couleurs sur socle en marbre noir. Signée: ‘Madrassi’.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300 / 500 -
#766MeshkinEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
#143DelvauxHandtas van lichtbruin leder. Met stofhoes.
#141Royal DuxEen art nouveau siervaas van porselein, versierd let een jonge vrouw en bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
#527Een schaal van blauw en wit Chinees porselein.
Un plat en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 90 / 120