Other lots in this auction
-
#709Een oude wereldbol in houten staander met ingewerkt kompas.
Un globe ancien dans un support en bois et compas intégré.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#29Willem DolphynPeriod: 1935 - 2016“Stilleven met flesjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1980.
”Nature morte, petites bouteilles”. Huile sur panneau. Signé et daté 1980.No longer availableDim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#25LonginesDameshorloge van 18 karaats geel goud met lederen bandje.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct à bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#667De Ias à AngleurEen staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.
Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200 / 300 -
#133Royal DuxEen art nouveau siervaas van gepolychromeerd porselein met versieringen van bladeren en vruchten in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif art nouveau en porcelaine à décor naturaliste de feuillages et de fruits en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 300 / 500 -
#466ArdekanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 253 x 143 cmEstimate: € 80 / 120 -
#146Een gefineerde Engelse secretaire met vier laden onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Un secrétaire anglais en bois de placage à quatre tiroirs en dessous de l’abattant et au dessus deux portes vitrées.No longer availableDim. 193 x 80 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#325Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de chaque fois deux perles.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 250 / 350 -
#554“Vlakken”. Een geëmailleerde plaquette. Draagt monogram.
”Surfaces”. Une plaquette émaillée. Porte un monogramme.No longer availableDim. 15,5 x 20 cmEstimate: € 100 / 140 -
#486Een lot karpetjes, bestaande uit een Mori bidkleedje, een handgeknoopt Oosters karpet met slijtage en een machinaal geknoopt Belgisch karpet
Un lot de carpettes, comprenant un tapis de prière Mori, une carpette d’Orient nouée main et une carpette belge nouée mécaniquement.No longer availableDim. 145 x 97 cmEstimate: € 30 / 40 -
#1538 boeken. Sir Walter Scott. “Vie de Napoléon, précédée du Tableau de la Révolution Française”. 10 delen in 5 volumes. Laurent Frères, Bruxelles 1827 Lederen ruggen, in-8. Vochtsporen. Comte de Segur. “Histoire de Napoléon et de la Grande-Armée pendant l’année 1812. Tome premier”. 1 vol. Ed. Baudouin Frères, Paris 1824. In-8. Met uitvouwkaart. En 1 andere.
8 livres. Sir Walter Scott. “Vie de Napoléon, précédée du Tableau de la Révolution Française”. 10 parties en 5 volumes. Laurent Frères, Bruxelles 1827 Dos en cuir, in-8. Traces d’humidité.. Comte de Ségur. “Histoire de Napoléon et de la Grande-Armée pendant l’année 1812. Tome premier”. 1 vol. Ed. Baudouin Frères, Paris 1824. In-8. Avec carte dépliable.Et un autre livre.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#18“Militair koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld Frans porselein. Beschadigingen. XIXe eeuw.
”Couple militaire”. Deux statues en porcelaine française polychrome et dorée. Dégâts. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 19 & 21 cmEstimate: € 50 / 70

