#37Een beeld van een vis uit blauw geglazuurd keramiek. Vermoedelijk jaren ‘ 70.
#182“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
#358Een siervaas van meerkleurig porselein in de vorm van een leeuw op een rots. Mogelijk Amphora.
Un vase en porcelaine polychrome sous forme de lion sur un rocher. Amphora possible.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 240 / 360 -
#17Een lot van vijf hoornvazen van Brussels porselein, waarbij er twee een koppel vormen. XIXe en XXe eeuw.
#256Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
Une vitrine à deux portes en acajou, style Louis Philippe.No longer availableDim. 190 x 132 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#3“Cerabati Wasserbillig”. Een oude messingen reclameplaat.
#791Amphora, AustriaEen lampenvoet van meerkleurig porselein, versierd met twee spelende meisjes. Onderaan gemerkt.
#627Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#170Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant princesses en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,52 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants en princesse et de baguettes ayant un poids total de ± 1,52 ct.No longer availableDim. 9,38 gEstimate: € 850 / 950 -
#531Een fruithandelaar en een andere. Twee netsukes van gebeeldhouwd en deels gekleurd ivoor. Onderaan gemerkt.
Un primeur et autre. Deux netsukes en ivoire sculptée et partiellement polychrome.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 100 / 150