Other lots in this auction
-
#814Jules Van PaemelPeriod: 1896-1968“Landschap met hoeve”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Un lavis. Signé.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 50 -
#106Een klein bureautje in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en een kalfslederen blad.
Un petit bureau style Louis XVI à trois tiroirs et une tablette en vachette.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#764“Vissers met zicht op Fuji”. Een herdruk van een houtsnede uit de reeks “36 zichten op de berg Fuji”. Lichte vochtschade.
”Pécheurs , vue sur le Fuji”. Une réimpression d’une gravure sur bois venant de la série “ 36 vues de la montagne Fuji”. Quelques dégâts des eaux.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#780Een notenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl.
Un fauteuil en noyer style Louis XV.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#672Robert HelsmoortelPeriod: 1922 - 2007“Havengezicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadigd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 90 x 130 cmEstimate: € 200 / 240 -
#582“No 168”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven: Wagemaker 1968.
”N° 168”. Huile sur toile. dédicace au dos: Wagemaker 1968.No longer availableDim. 69 x 101 cmEstimate: € 80 / 120 -
#737Een kandelaar, gedragen door een Oosterse dienaar van brons met meerkleurig patina.
Un candélabre, porté par un serviteur oriental en bronze et à patine polychrome.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 200 / 240 -
#130Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,75 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,75 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#600Een staande klok met eikenhouten kast.
Une pendule de vestibule avec armoire en chêne.No longer availableDim. 245 x 52 x 27 cmEstimate: € 400 / 600 -
#884Vijf diverse asbakken en schalen van kleurloos kristal. Val Saint-Lambert.
Cinq cendriers différents et plats en cristal incolore Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35 / 40 -
#515Twee platte schoteltjes en twee diepe schoteltjes van Chinees porselein met famille-jaunedecors. Onderaan gemerkt.
Deux petits plats et deux petits plats creux en porcelaine de Chine aux décors famille jaune. Marques sous les bases.No longer availableDim. Ø: 13 & 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#741Een bronzen struisvogel met een kokosnoot als lijf.
Une autruche en bronze à corps en noix de coco.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200

