Similar lots by type
-
#574Twee Japanse houtsneden uit de reeks zichten op de berg Fiji. Recentere herdrukken.
Deux gravures sur bois japonaises de la série des vues du mont Fidji. Réimpressions plus récentes.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#602“Berken op de heide”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Bouleaux sur la lande". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#490Een 18 K geelgouden ring bezet met een ovale aquamarijn van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'une aigue-marine ovale de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 2,05 gEstimate: € 200 / 250 -
#390Een 18 K geelgouden hartvormige hanger bezet met twee briljantjes, drie saffieren, één robijn en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 30, ct.
Un pendentif en forme de cœur en or jaune 18 kt serti de deux diamants taille brillant, trois saphirs, un rubis et une émeraude d'un poids combiné de +- 30 ct.No longer availableDim. 3,48 gEstimate: € 200 / 250 -
#352Dyckmans“Suite of Icarus”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 3/10.
Suite d'Icare. Une gravure en couleurs. Signé et numéroté 3/10.No longer availableDim. 20x26cmEstimate: € 10 / 20 -
#380Een 18 K geelgouden ring bezet met één briljantje, één saffier, één robijn en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille brillant, d'un saphir, d'un rubis et d'une émeraude d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,89 gEstimate: € 220 / 280 -
#329“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 84/100.
Cathédrale d'Anvers. Une gravure. Signée et numérotée 84/100.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#502“Een Chinese familie”. Aquarel op papier.
"Une famille chinoise". Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 107 cm x 79 cmEstimate: € 260 / 300 -
#214Een oud stadsplan van Antwerpen met afbeelding van 18 postkaarten van de stadspoorten.
Un ancien plan de la ville d'Anvers représentant 18 cartes postales des portes de la ville.No longer availableDim. 46 cm x 63 cm & 8,5 cm x 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#409J. Van DurmeAquatint. Gesigneerd en genummerd 3/5.
Aquatinte. Signée et numérotée 3/5.No longer availableDim. 69 cm x 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#190Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met telkens één briljantje en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt, chacune sertie d'un diamant taille brillant et de trois saphirs, d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 300 / 350 -
#60Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles chacune.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 200 / 250 -
“Stadsgezicht”. Aquarel op papier. Draagt apocrief handtekening.
"Paysage urbain". Aquarelle sur papier. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20 / 40 -
#460Een paar 18 K witgouden oorbellen met geelgouden stoppers bezet met telkens twee kleine briljantjes en ovale saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt avec des bouchons en or jaune, chacune sertie de deux petits diamants et de saphirs ovales d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,16 gEstimate: € 240 / 300 -
#612Ludo“Michel”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
"Michel". Un dessin à la sanguine sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 35 cm x 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#12Louis ClessePeriod: 1889 - 1961“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Vue sur la rue". Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#649Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Chercheuse d’escarbilles”. Een kleurenets. Artiestenproef. Gesigneerd.
"Chercheuse d'escarbilles". Une gravure en couleurs. Essai d'artiste. Signeé.No longer availableDim. 34 cm x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#552“Twee vissersboten in winterlandschap” en “twee geisha’s”, “twee mandarijnen” en “een Japanse wachter”. Vier replica’s van Japanse taferelen.
« Deux bateaux de pêche dans un paysage hivernal » et « deux geishas », « deux mandarins » et « un garde japonais ». Quatre répliques de scènes japonaises.No longer availableDim. 70 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#414Rik Blomme“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Signée et datée '74.No longer availableDim. 32 cm x 21 cmEstimate: € 35 / 40 -
#492Omar Van Meervelde“Vier figuren”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1988.
"Quatre chiffres". Un dessin au pastel sur papier. Signé et daté 1988.No longer availableDim. 108 cm x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#112A. de H.“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
"Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.No longer availableDim. 55 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#232“Ville de Bruxelles - Régate”. Een oude affiche uit 1893.
« Ville de Bruxelles - Régate ». Une vieille affiche de 1893.No longer availableDim. 72 x 85 cmEstimate: € 160 / 180 -
#549J. Berckmans“Abstracte composities in blauw, roze, wit en groen”. Twee pasteltekeningen op papier. Ruitje gebroken.
« Compositions abstraites en bleu, rose, blanc et vert ». Deux pastels sur papier.No longer availableDim. 63 cm x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#510Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles chacune.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 280 / 350
Other lots in this auction
-
#321Herend, HungaryTwee verschillende porseleinen sierjardinières met vergulde decors, waarbij één op leeuwenpootjes. Beide gemerkt onderaan.
Deux jardinières d'ornement différentes en porcelaine à décors dorés dont l'une à pattes de lion. Les deux marquées en bas.No longer availableDim. h: 12,5 & 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#307Porcellane Essetre, Capodimonte“De smid”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp Sartori. gemerkt.
"Le forgeron". Un groupe de biscuit multicolore. Conception Sartori. marqué.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 60 -
#435Goebel, Germany“Wanderbub”. Een beeldje van veelkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 7/II. Met houten sokkeltje. Speciale editie 1999.
"Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté 7/II en bas. Avec socle en bois. Édition spéciale 1999.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt. Gesigneerd.
Tapis pakistanais en laine. Noué main. Avec signature.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 40 / 50 -
#16Een notenhouten muziekstaander op driepoot. XIXde eeuw.
Un pupitre en noyer sur trépied. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 40 / 60 -
#538Goebel, Germany“Fahr in die Weinacht”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 396/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Fahr in die Weinnacht". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 396/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#518Goebel, Germany“Turmbläser”. Een grote groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Laatste uitgave uit de Century Collection, 1999. Onderaan gemerkt. No. 1999. Gesigneerd door de decorateur.
« Turmbläser ». Un grand groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Dernière édition de la Century Collection, 1999. Marquée en bas. no. 1999. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#244Een antieke Italiaanse waaier, handbeschilderd in een vergulde lijst. Letsels en herstellingen.
Un éventail italien antique, peint à la main dans un cadre doré. Dégâts et réparations.No longer availableDim. 55x30cmEstimate: € 80 / 120 -
#466AfghanWollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main.No longer availableDim. 350 x 215 cmEstimate: € 80 / 120 -
#480Een oude zakhorloge in de stijl van de vrijmetselarij. In werkende staat. Chinees werk.
Une ancienne montre de poche franc-maçonnerie. En état de marche.No longer availableDim. 6,5 x 5,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#616Een commode met drie laden met inlegwerk. Lodewijk XV-stijl.
Une commode à trois tiroirs avec marqueterie. Style Louis XV.No longer availableDim. 82 x 85 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#322Pique-fleurs van wit en groen kristal.
Pique-fleurs en cristal blanc et vert.No longer availableDim. Ø 16 cmEstimate: € 35 / 45



