Similar lots by type
-
#682
“Zonder titel, 1980 (ordine e disordine)”. Een kunstdruk naar een werk van Alighiero Boetti.
“Sans titre, 1980 (ordine e disordine)”. Edition d’art d’après Alighiero Boetti.No longer availableDim. 110 x 97 cmEstimate: € 200/220 -
#714
“Orpheus”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 1/30 buiten de plaat.
Orphée . Une gravure. Signée et numérotée 1/30 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 55 x 27 cmEstimate: € 30/60 -
#14
Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De zeven hoofdzonden beheerst door de dood” van James Ensor. In de plaat gesigneerd en met een apocriefe handtekening in potlood.
Deux eaux-fortes colorées de la série Les sept péchés capitaux gouvernés par la mort de James Ensor. Signée dans la planche et avec une signature apocryphe au crayon.No longer availableDim. 9,5 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
#4Thomas RomanPeriod: 1923 - ?
“Sluispoort” & “Kerk”. Twee etsen. Gesigneerd en resp. 10/50 & 13/99 buiten de plaat. Met begeleidend boek over de kunstenaar.
Sluispoort & Kerk . Deux gravures. Signées et 10/50 & 13/99 respectivement à l'extérieur de la planche. Avec livre d'accompagnement sur l'artiste.No longer availableDim. 33 x 22,5 cmEstimate: € 25/35 -
#692Thalline (?)
“Masai”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 9/24 buiten de plaat.
Masai . Une lithographie. Signée, datée 1973 et numérotée 9/24 hors planche.No longer availableDim. 74 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#509Klatt
“Rainbow” & “Close encounters”. Twee zeefdrukken. De tweede in de drukplaat gesigneerd.
Arc-en-ciel & Rencontres rapprochées . Deux sérigraphies. La seconde signée dans la planche d'impression.No longer availableDim. 56 x 77 cmEstimate: € 60/80 -
#512
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableDim. 88 x 119 & 67 x 97 cmEstimate: € 40/60 -
#459
“Parochiekerk St. Wilibrordi”. Een oude gravure. Omstreeks 1700.
Église paroissiale de Saint-Wilibrordi . Une gravure ancienne. Vers 1700.No longer availableDim. 23 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#364Frans Van Giel
“Moeder en Kind”. Droge naald. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, gedateerd 1956 en genummerd 23/30.
Mère et enfant. Pointe sèche. Signée dans et hors planche, datée 1956 eet numérotée 23/30.No longer availableDim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 60/80 -
#349Anton PieckPeriod: 1895 - 1987
“Begijnhof Lier”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 75/150 buiten de plaat.
Begijnhof Lier . Sérigraphie. Signée et numérotée 75/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 35/55 -
#742
Van Dyck quitte Rubens pour se rendre en Italie”. Een grote lithografie van Cornillet naar een werk van Dekeyser.
Van Dyck quitte Rubens pour se rendre en Italie. Une grande lithographie de Cornillet d'après une œuvre de Dekeyser.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#42Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
Twee kleurenetsen met zichten op Antwerpen. Beide Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 161/350 & 204/350.
Deux gravures en couleur avec vue sur Anvers. Les deux signées à l'extérieur de la plaque et numérotées 161/350 & 204/350.No longer availableDim. 36,5 x 49,5 & 42,5 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#297
Een lot van elf ingekleurde XIXe eeuwse herdrukken van XVIIe en XVIIIe eeuwse kaarten.
Lot de onze réimpressions en couleur du XIXème siècle de cartes du XVIIème et du XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#522
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableDim. 90 x 109 & 93 x 93 cmEstimate: € 40/60 -
#354Maurice Langaskens
“Le Célibataire”. Een kleurenets. Tweede staat. Gesigneerd buiten de plaat.
Le Célibataire . Une gravure en couleur. Deuxième état. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#139
“Meisje met hondjes” & “Meisje met katjes”. Twee geaquarelleerde litho’s naar werken van Arthur John Elsley.
Fille aux chiens & Fille aux chatons . Deux lithographies aquarelles d'après les oeuvres d'Arthur John Elsley.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#572CorneillePeriod: 1922 - 2010
“La Reine du monde”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Artiestenproef.
La Reine du monde . Une lithographie. Signée et datée 98 à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 56 x 75 cmEstimate: € 260/300 -
#532CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Mémoire de Cuba”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘03 en genummerd 25/200 buiten de plaat.
Mémoire de Cuba . Une lithographie. Signée, datée '03 et numérotée 25/200 hors planche.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 160/200 -
#529
Drie kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Trois reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableDim. 63 x 51 cmEstimate: € 60/80 -
#34
Een lot van drie kleurenetsen:- “Het drogen van de was”. Alfred Van Neste. 169/350.- “Interieur”. Albert Geudens. 173/300. - “Gevel bij nacht”. Albert Geudens. 260/300.Allen Gesigneerd buiten de plaat.
Lot de gravures en trois couleurs: - Séchage du linge . Alfred Van Neste. 169/350. - Intérieur . Albert Geudens. 173/300. - Façade de nuit Albert Geudens. 260/300. Tous signés à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 30 x 24; 50 x 40 & 29,5 x 25 cmEstimate: € 60/80 -
#724
“Rokende vrouw met ontblote borst”. Een ingekaderde foto. Mogelijk Herman Selleslags.
Femme fumante à poitrine nue. Une photo encadrée. Peut-être Herman Selleslags.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#339Norbert Ceulemans
“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.
Anvers en 1985 . Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 76 x 115 cmEstimate: € 50/80 -
#502
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’. Eén met gebroken glas.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam . L'une avec le verre brisé.No longer availableDim. 94 x 96 & 123 x 97 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#404
Een wandconsole met smeedijzeren voet en met halfrond glazen blad.
Un support mural avec base en fer forgé et plateau en verre semi-circulaire.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 80/100 -
#726
Een gebeeldhouwde en groengepatineerde zuilvormige piëdestal.
Un piédestal en forme de colonne sculptée et patinée verte.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80/100 -
#164
“Cabaret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1977.
Cabaret . Huile sur toile. Signée et datée 1977 au revers.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 200/250 -
#508
Een balkvormig kunstwerkje van meerkleurig kunststof. Draagt handtekening ‘Baljeu 1975’.
Une illustration en forme de poutre en plastique multicolore. Porte la signature Baljeu 1975 .No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80/120 -
#677
Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.No longer availableDim. 38,5 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#746
Een reeks van negen smeedijzeren kandelaars met elk vijf kaarsenhouders.
Un ensemble de neuf bougeoirs en fer forgé, chacun avec cinq points de lumière.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 180/240 -
#320
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 150/250 -
#556
Een antieke Europees wollen tapijt.
Un tapis ancien en laine européenne.No longer availableDim. 356 x 273 cmEstimate: € 200/240 -
#211
Een houten vlaggenstokhouder met houten voorplaat in de vorm van het wapenschild van de Franse Republiek. Met negen houders. We voegen er drie vlaggenstokken met Franse vlaggen aan toe.
Ecusson de la République Française avec trois drapeaux.No longer availableDim. : 117 cmEstimate: € 120/200 -
#102
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel in de geest van de XVIIe eeuw. Gesigneerd ‘P. Allen’.
Nature morte aux fleurs . Huile sur panneau dans l'esprit du XVIIème siècle. Signée P. Allen .No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 100/150 -
#511
Een coupe van Vieux-Paris, versierd met een bloemendecor en enkele gevleugelde hermen.
Un coupé du Vieux-Paris, décoré d'un décor floral et de quelques hermes ailés.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/140 -
#741
Een grote tinnen schotel met een gegraveerde versiering met wapenschild. Gemonogrammeerd S.G. en met onleesbare keuren.
Un grand plat en étain à décor gravé avec armoiries. Monogrammé S.G. et avec poinçons illisibles.No longer availableDim. Ø 56 cmEstimate: € 50/70