#327Vier Tasca & Eduardo TascaEen bloemenmeisje en moeder en kind van Capodimonte aardewerk. Onderaan gemerkt. Genummerd resp. 13, 16.
A flower girl and mother and child made of Capodimonte pottery. Marked on the bottom. Numbered 13, 16.No longer availableDim. h 20 & 22,5 cmEstimate: € 60 / 70 -
#121Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.
#603Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#88Etabl. J.Schuybroek. S.A. Hoboken-AnversEen groot halfcilindervormig koffieblik, met opschrift “Café Biggelaar”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.
A large semi-cylindrical coffee tin, with inscription "Café Biggelaar". Red, black, and gold colors. Manufactured by "Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers".No longer availableDim. 49 x 36cmEstimate: € 100 / 150 -
#688Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.
#188DelvauxEen Delvaux cross-over handtas in bordeauxrood leder.
#405Een eikenhouten tafeltje.
#14“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met vermoedelijk opschrift “Moortgat”.
"Landscape with farmhouse." A painting, oil on panel. Backside with presumably inscription "Moortgat."No longer availableDim. 32 x 36cmEstimate: € 35 / 70 -
“Young man in the waves.” Mixed work of terra cotta and metal. Signed and dated '89No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 50 / 70