#94Maurice JacquePeriod: XIX-XX“Schaapherder met kudde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Shepherd with Flock". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 25cmEstimate: € 150 / 200 -
#337Een lot van drie boeken met telkens een gebundelde jaargang van ‘De Stad Antwerpen’, deel 1 van maart 1929 tot maart 1930, deel 2 van maart 1930 tot maart 1931 en deel 3 van maart 1931 tot maart 1932.
A lot of three books, each containing a bundled year of 'De Stad Antwerpen', part 1 from March 1929 to March 1930, part 2 from March 1930 to March 1931, and part 3 from March 1931 to March 1932.No longer availableDim. h 38 x b 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#449“Abstract - Maria met kind - LXX.” Gemengde techniek op board. Vochtschade rechts onder.
"Abstract - Maria with Child - LXX." Mixed media on board. Moisture damage on the bottom right.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#402TeurelinckEen icoon naar Grieks voorbeeld. Gesigneerd.
#353Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
#586Een massief houten eendeurs kleerkast.
#153Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
A pair of veined marble cassolettes with detachable lids adorned with gilded bronze fittings and lion's head motifs.No longer availableDim. 41 x 20cmEstimate: € 300 / 400