#379‘Veehoeders op de heide’, gemengde techniek, 19e eeuws.
#571BidjarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#147Een uit albast gesculpteerde Art Deco tafellamp met twee windhonden.
#239“De verboden lectuur”. Een pastel op papier.
#525Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#154Franz De VadderPeriod: 1862-1936“Heidelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd “1901”.
"Heath landscape". A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom "1901".No longer availableDim. 53 x 73cmEstimate: € 300 / 500 -
#331Een langwerpige en een ronde presenteerspiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.
#226Een houten secretaire met 4 laden.
A wooden secretaire desk with 4 drawers.No longer availableDim. 104 x 91 x 51cmEstimate: € 100 / 120 -
#459“Abstract in rood met driehoeken.” Gemengde techniek.
"Abstract in red with triangles." Mixed media.No longer availableDim. 46 x 39 cmEstimate: € 100 / 140