#340Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#284Charles Swyncop“Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#186Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
#187Een brons gesculpteerd beeld van een staande man op marmeren voet.
#681Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.
#91Een vroeg 20ste eeuwse lantaarnklok in messing gemerkt Happin & Webb, London.
#53Een mahoniehouten schrijfnecessaire. Begin XXste eeuw. Binnenin opnieuw met rood vilt bekleed.
A mahogany writing desk set. Early 20th century. Interior reupholstered with red felt.No longer availableDim. 10 x 30 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#335Een art deco vaas en sierschaal van oker glas.
#370Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#447Een beeld van een ezel uit de tweede helft van de vorige eeuw, onderaan gemerkt ‘Italy’.
#427Een set van 2 blauw porseleinen Fohonden.
A set of 2 blue porcelain Foo Dogs.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 40 / 60