#184Isaac Israels“Dansscene.” Olieverf op board. Draagt atelierstempel achteraan. vaag gesigneerd.
"Dance scene." Oil on board. Bears studio stamp on the back. Vaguely signed.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 600 / 700 -
#12“Parijs stadszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#335Een art deco vaas en sierschaal van oker glas.
#650Een lot bronzen penningen. Belgie 19de eeuw. door Leopold Wiener, J. Leclercq en P. Hart. e.a.
A lot of bronze medals. Belgium 19th century. by Leopold Wiener, J. Leclercq, and P. Hart. and others.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#566HamadanEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
#396Indo-HamadanEen handgeknoopte Indische wollen loper.
#384Willem Vermandere“Les orchidées sauvages”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 14/30.
"Wild Orchids". An etching on paper. Signed and numbered 14/30 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 38 x 28cmEstimate: € 50 / 75