#31DistlerModeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.
#313CassinEen lot van 3 blauwe porseleinen beeldjes van kwartels. Onderaan gemerkt.
#451Een Chinees porseleinen lachende boeddha, gemerkt onderaan.
#699Een oude viewmaster met 60 kaarten.
An old viewmaster with 60 cards.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#244Sidney Pike‘Schots landschap met runderen’, waterverf op papier, gesigneerd Sidney Pike.
#188DelvauxEen Delvaux cross-over handtas in bordeauxrood leder.
#48Christofle, FranceTwaalf kreefthaakjes, twaalf koffielepeltjes en een serveerlepel van verzilverd metaal. Gemerkt en in oorspronkelijke doosjes
#636Een rode lederen relax fauteuil.
A red leather recliner chair.No longer availableDim. 113 x 76 x 76cmEstimate: € 80 / 120 -
#474Keith HaringEen litho, gesigneerd in de plaat ‘Keith Haring’ en genummerd 58/150, met reliêfstempel en extra stempel van The Keith Haring Foundation.
A lithograph, signed in the plate 'Keith Haring' and numbered 58/150, with embossed stamp and additional stamp from The Keith Haring Foundation.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 220 / 280 -
#229Alfred OstPeriod: 1884 - 1945‘Kerkgangers’, inkt op papier, Alfred Ost.
#609Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Man met baard”. Een schilderij, olieverf op papier. Bovenaan gesigneerd.
#613Een lot van 3 messing processielampen, waarvan 2 met houten voet.
A lot of 3 brass procession lamps, 2 of which have a wooden base.No longer availableDim. 48cmEstimate: € 80 / 100