#126Een Engelse staande ‘moon-face’ klok met opschrift Barnett London.
#558Een Chinees porseleinen vaas met drakenfiguur in het decor.
A Chinese porcelain vase with a dragon motif in the design.No longer availableDim. 43 x Ø25cmEstimate: € 125 / 175 -
#572Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.
#448Een Roco HO diesel-elektro-lokomotive, serie 59, no 41523 en een wagon nr 4339D met bierreclame.
A Roco HO diesel-electric locomotive, series 59, no 41523 and a wagon no 4339D with beer advertisements.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#362“Pater met corpus”. Een schilderij, olieverf op metaal.
#107Een smeedijzeren rozentak.
A wrought iron rose branch.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#566HamadanEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
#675Een Chinees bijzettafeltje in rood gepatineerd hout met snijwerk en een roze marmeren blad.
A Chinese side table in red patinated wood with carvings and a pink marble top.No longer availableDim. 46 x 34 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Een eikenhouten secretaire met 3 laden binnenin.
#442“Message to Tony (aha).” Collage, Gemengde techniek op paneel.
#402TeurelinckEen icoon naar Grieks voorbeeld. Gesigneerd.
A piano stool with a round seat, adjustable height, and green velvet upholstery.No longer availableDim. 46 x Ø36cmEstimate: € 40 / 60