#586Een massief houten eendeurs kleerkast.
#303Een lot van 5 oude houten hoedenvormen.
#415Een eikenhouten opbergkoffer met deksel en lade.
An oak chest with cover and drawer.No longer availableDim. 52 x 101 x 44cmEstimate: € 40 / 60 -
#628Een Chinese staanlamp.
A Chinese table lamp.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#399Bogaert“Boszicht met bospas”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd onderaan.
#41Een oeil de boeuf wandklok met zeer mooie versiering in inlegwerk.
#89Albert van Dyck“Gusta met mand”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gusta with basket". A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 28cmEstimate: € 100 / 150 -
#536BidjarEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#337Een lot van drie boeken met telkens een gebundelde jaargang van ‘De Stad Antwerpen’, deel 1 van maart 1929 tot maart 1930, deel 2 van maart 1930 tot maart 1931 en deel 3 van maart 1931 tot maart 1932.
A lot of three books, each containing a bundled year of 'De Stad Antwerpen', part 1 from March 1929 to March 1930, part 2 from March 1930 to March 1931, and part 3 from March 1931 to March 1932.No longer availableDim. h 38 x b 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#148“Heiligen”. Een icoon op paneel. 19e eeuws.
"Saints" - An icon on panel. 19th century.No longer availableDim. 30 x 26cmEstimate: € 200 / 250