#340Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#551KashgaiEen handgeknoopt Oosters bidkleed van wol.
#369“Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.
#435ShirazEen handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#362“Pater met corpus”. Een schilderij, olieverf op metaal.
#115Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#559“Olifant”. En groot formaat fotoprint op plexiglas.
#186Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
#681Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.
A glass paste vase in two shades of blue.No longer availableDim. h: 23 cm Ø 22 cmEstimate: € 35 / 45