#719Panamarenko
Affiche P.M.M.K. Litho. Gesigneerd.
Une affiche P.M.M.K. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 71 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#458Lladro
Een porseleinen vogel. Gemerkt.
Un oiseau en porcelaine. Signé.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 55 / 65 -
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène forestière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#802
Een hoge armstoel van mahoniehout in Louis-Philippestijl, bekleed met fluweel.
#406
Een bord van blauw en wit Chinees porselein.
#526
Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde. Met religieuze teksten.
Un tapis Kashmir en soie et laine nouée main. Décoration de textes religieux.No longer availableDim. 184 x 125 cmEstimate: € 400 / 600 -
#8
#439Theo HumbletPeriod: 1919-2006
“Mexico”. Linosnede. Gedateerd 1980. Epreuve d’artiste.
”Mexico”. Une gravure sur linoléum. Datée 1980. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#509
“Meisjesportret”. Pastel op papier. Draagt signatuur.
#103Montjoye
Grote art nouveau vaas met een geëmailleerd leliedecor. Onderaan gemerkt.
Un grand vase Art Nouveau, décor de lys émaillé. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#229Frans Gybels
“Antwerps Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur anversois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 90 cmEstimate: € 180 / 260 -
#417
Een gasmasker en een Zweedse bajonet van W.O.I.
Un masque à gaz et une bajonnette de Suède de la Première Guerre Mondiale.No longer availableEstimate: € 30 / 50