Other lots in this auction
-
#170
Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 ct, initiales.No longer availableDim. 6,18 gEstimate: € 130 / 180 -
#146
Een tweeledige buffetkast met onderaan twee deuren en twee laden en gerenureerde flanken. Het opzet met twee gevitreerde deuren en een gebogen kap. De zijkanten versierd met kransen.
Un buffet à deux corps , le bas à deux portes et deux tiroirs et flancs avec rayures. Le haut à deux portes vitrées et une coiffe voûtée. Les c^tes décorées de couronnes.No longer availableDim. h: 251 cmEstimate: € 120 / 200 -
#693
Een paar XIXde eeuwse olielampen uit aardewerk en geel koper.
Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 180 / 220 -
#444
“Geisha met Samisen”. Gouache op zijde. Gesigneerd.
”Geisha au Samisen”. Gouache sur soie. Signée.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 25 / 40 -
#360Lip
Een 18 karaats art deco geel gouden zakhorloge in origineel hoesje.
Une montre de poche en or jaune 18 ct Art Déco, dans son emballage d’origine.No longer availableDim. bruto: 59,70 gEstimate: € 250 / 350 -
#772
Een ruitvormige porseleinen terrine met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders en met handvatten in de vorm van barokke dolfijnen. Zonder lepel.
Une terrine en porcelaine à motif de losanges et décor polychrome de fleurs, oiseaux et papillons. Les manches en forme de dauphins baroques. Sans cuillère.No longer availableDim. b: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#333Wilhelm Busch
“Max en Maurits”. Ed. Klintman omstreeks 1927. Slijtage.
”Max en Maurits”. Ed. Klintman, +- 1927. Usures.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#541
Een balustervaas van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 160 / 180 -
#598
Een grote tulpenvaas, opgebouwd uit zes aflopende componenten, gedragen door vier salamanders op een zware basis. Het geheel versierd met blauw op witte decors.
Un grand vase tulipe en six parties de taille dégradante portées par quatre salamandres sur une base noir. Le tout décoré bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 550 / 600 -
#259J. C. Colsol
“Paarden in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux dans une prairie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#397
Een lot van 9 diverse groepjes en beeldjes van porselein en van biscuit.
Un lot de neuf groupes et statues en porcelaine et en biscuit.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#61
Een lot kerstversieringen.
Un lot de décorations de Noël.No longer availableEstimate: € 25 / 35