Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“La toison de Phryné”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Met toeschrijving.
Henri Thomas
Period: 1878 - 1972

“La toison de Phryné”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Met toeschrijving.

“La toison de Phryné”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche. Avec attribution.
Dim. 23,5 x 18,5 cm
SKU: 0702170399.
Category: Grafiek.
Auction day: 7 February 2017 19:00
Catalogue #399
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #304

    “Akker” & “Anatomie der Liebe III”. Een lithografie en een kleurenets. De eerste gesigneerd, genummerd 7/15 en gedateerd 1975. De tweede gesigneerd ‘Jeliuck’, genummerd 3/4 en gedateerd ‘70. Tsjechië.

    “Akker” et “Anatomie der Liebe III”. Une litho et une eau forte en couleurs. La première signée, numérotée 7/15 et datée 1975. La deuxième signée Jelluck, numérotée 3/4 et datée ‘70. Travail tchèque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #672
    Chikanobu

    Een ingekleurde Japanse houtsnede met een voorstelling van vier Geisha’s. Eind XIXe eeuw.

    Gravure sur bois japonaise en couleurs représentant quatre geisha. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #404

    Een lot grafiek, bestaande uit twee etsen van Albert Geudens (één zonder kader) en een kleurenets van Roger Hebbelinck. de laatste genummerd 275/300.

    Lot de gravures comprenant deux eaux fortes par Albert Geudens (une sans cadre) et une eau forte en couleurs par Roger Hebbelinck numérotée 275/300.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #234
    R. Collin

    “Mariae Annae Neoburgicae Palatinae.” XVIIIde eeuwse gravure.

    “Mariae Annae Neoburgicae Palatinae”. Gravure du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 45,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #62
    Marie Segers
    Period: 1922 - 1979

    “Damesportret”. Aquatint en droge naald. Toegeschreven aan.

    “Portrait de dame”. Aquatinte et pointe sèche. Attribué à.
    No longer available
    Dim. 35 x 25,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #367

    Een paar messingen neobarokke kandelaars.

    Paire de candélabres de style baroque en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #792

    Een ex libris, toegeschreven aan Félicien Rops.

    Ex Libris attribué à Félicien Rops.
    No longer available
    Dim. 14 x 9,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #654

    Een lot van elf oude foto’s in passe-partout met zichten op Oberammergau.

    Lot de onze photos anciennes dans des passe-partout avec des vues sur Oberammergau.
    No longer available
    Estimate: € 55 / 75
  • #14
    Eugéne Joors
    Period: 1850 - 1910

    “Christus met de doornkroon”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Le Christ à la couronne d‘épines. Eau-forte. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 20,5 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #710
    Robert Benard
    Period: 1734 - 1777

    Een lot kopergravures: - 8 exemplaren met als thema “Alphabets Anciens et Modernes” en “Marines” uit “Recueil de Planches, sur les sciences, les arts libéraux et les arts mécaniques avec leur explication” van Denis Diderot en Jean Le Rond d’ Alembert. Parijs, 1763 & 1769. - 4 exemplaren met als thema “Art Militaire” uit “Recueil de planches de l’Encyclopédie par ordre de matières. Parijs, Pancoucke - Luik, Plomteux, 1789. - 8 exemplaren met als thema “Histoire Naturelle, Ornithologie”.(..)

    Lot de 20 gravures sur cuivre: - 8 exemplaire aux thèmes “Alphabets Anciens et Modernes” et “Marines” de “Recueil de Planches, sur les sciences, les arts libéraux et les arts mécaniques avec leur explication” par Denis Diderot et Jean Le Rond d’ Alembert. Paris, 1763 & 1769. - 4 exemplaires au thème “Art Militaire” de “Recueil de planches de l’Encyclopédie par ordre de matières. Paris, Pancoucke - Liège, Plomteux, 1789. - 8 exemplaires au thème “Histoire Naturelle, Ornithologie”. (..)
    No longer available
    Dim. 35 x 22 & 18,5 x 22 & 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #2

    “De slag om Deurne tussen de Spanjaards en de Staatsknechten, waarbij de kerk en het dorp afbrandden”. Een oude gravure door Fr. Hoberger.

    “La bataille de Deurne entre les espagnols et les soldats de l’état pendant laquelle l’église et le village brûlaient”. Ancienne gravure par Fr. Hoberger.
    No longer available
    Dim. 19 x 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #442

    “Boerenpaard”. Zeefdruk naar Ost. Niet gesigneerd.

    “Cheval de trait”. Sérigraphie d’après Alfred Ost. Non signée.
    No longer available
    Dim. 31 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #394
    Louis Icart

    “Dame met kaarten”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Dame aux cartes”. Lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #680

    Een lot gravures, waarbij 8 exemplaren met als thema gevangenis en 13 exemplaren met als thema beroepen.

    Lot de gravures dont 8 exemplaires traitant des prisons et 13 exemplaires traitant des professions.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #424

    Een oude Japanse houtsnede. Gesigneerd. Slijtage.

    Gravure sur bois japonaise. Signée. Usures.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    Een miniatuur samoeraihelm.

    Casque de samurai miniature.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #414
    Jef Vaes

    “Save us, het laatste gebed der vogels”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.

    “Save us, la dernière prière des oiseaux”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 6/10 hors planche.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 15,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #358

    Een paar messingen schijfkandelaars.

    Paire de bougeoirs aux disques en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #94

    Een lot van vier grafische werken, bestaande uit een interieur van Pieter Stobbaerts; een lithografie van Michaux; een ets van E. Tyck en een gravure naar Linnig.

    Lot de quatre oeuvres graphiques comprenant un intérieur par Peter Stobbaerts, une lithographie par Michaux, une eau-forte par E. Tyck et une gravure d’après Linnig.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #24

    Een lot van vijf kaders met olieverfschilderijen en reproducties.

    Lot de cinq cadres contenant des peintures à l’huile et des reproductions.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #447

    Een paar schotels van Delfts aardewerk. Blauw en wit decor. Gemerkt van De Byl.

    Paire de plats en faïence de Delft à décor bleu et blanc. Marque de De Byl.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #700

    Een lot lithografieën met betrekking tot architectuur: - 6 exemplaren met als thema “Le Moyen-age Monumental et Archeologique. Lemercier, Parijs. - 11 litho’s van architectonische studies van verschillende ontwerpers. - 4 aquatinten van Castellin, Rossi.

    Lot de lithographies concernant l’architecture: - 6 exemplaires avec comme thème “Le Moyen-age Monumental et Archéologique. Lemercier, Paris. - 11 lithos d’études architecturales par différents dessinateurs. - 4 aquatintes par Castellin, Rossi.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #232
    Dominique d’Orange

    “Terrasgezicht”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 1061/1250 buiten de plaat.

    “Vue de terrasse”. Sérigraphie. Signée et numérotée 1061/1250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 58 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #429
    Staf De Smedt

    “Droomextase”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 36/200 buiten de plaat.

    “Extase de rêve”. Lithographie. Signée et numérotée 36/200 hors planche.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #298

    Een paar zilveren zoutvaatjes in de vorm van vissen met glazen recipiëntjes.

    Paire de salières en argent en forme de poissons aux récipients en verre.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #295

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de quatre brillants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 7,60 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #643

    Een asbak van malachiet.

    Cendrier en malachite.
    No longer available
    Dim. L: 15 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #43
    Mairy

    “C’est la mère Michel!” Een houten naaidoosje met een handgeschilderde scène op het deksel. Gesigneerd.

    “C’est la Mère Michel!”. Boîte à coudre en bois à décor peint à la main sur le couvercle. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 19,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #744
    Houwen

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 47 x 53 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #544
    Salvador Dali

    “Le Chevalier Moyenâgeux”. Chromografie op porselein. Naar het werk van de meester, uit de serie Les Chevaux Daliniens. Genummerd 205/490. Ed. Artco France, Pontoise.

    “Le Chevalier Moyenâgeux”. Chromographie sur porcelaine. D’après une oeuvre du maître, de la série Les Chevaux Daliniens. Numérotée 205/490. Ed. Artco France, Pontoise.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 220 / 250
  • #51

    Een bokaal en een karaf van kleurloos glas met tinnen monturen. De eerste met een geslepen decor van een gems in het bos.

    Un pot et une carafe en verre incolore aux montures en étain. Le premier à décor taillé d’un chamois dans un bois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #148

    Een schouwpendule in Lodewijk-XV-stijl van roodgelakt hout en geel koper. We voegen er twee geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten aan toe.

    Pendule murale de style Louis XV en bois laqué rouge et laiton. Nous ajoutons deux candélabres en laiton à cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #715

    Een lot grafiek: - 19 litho’s met als thema geneeskunde. Omstreeks 1900 - 12 grote en 47 offsetdruk gravures met als thema vogels en techniek uit Konversations - Lexikon van Blockhaus / Meyers. Einde XIXe eeuw. - 14 grote en 5 kleine litho’s met als thema vlinders. - 18 gravures met als thema vogels. 1828 - 1844.

    Lot de gravures: - 19 lithos sur le thème de la médecine. Vers 1900. - 12 grandes gravures et 47 gravures en offset aux thèmes des oiseaux et de la technique de “Konversations-Lexikon “ par Blockhaus/Meyers. Fin du XIXe siècle. - 14 grandes et 5 petites lithographies traitant les papillons. - 18 gravures traitant les oiseaux. 1828-1844.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 360
  • #370

    Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 210 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #303

    Een lot van negen verschillende doosjes, waarvan één met een reliek en drie van zilver. We voegen er een verzilverd metalen loepje aan toe.

    Ensemble de neuf boîtes dont une au relique et trois en argent. Nous ajoutons une loupe argenté.
    No longer available
    Dim. 63,87 g
    Estimate: € 90 / 100
  • #5

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee diamantjes oude slijp en een parel.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de deux diamants de taille ancienne et d’une perle.
    No longer available
    Dim. 2,78 g
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More