Other lots in this auction
-
#379
Een verzilverd metalen chocoladekan. Onderaan gemerkt: Israel Sigmund Greenberg & Co.
Une verseuse à chocolat en métal argenté. Marque sous la base: Israel Sigmund Greenberg & Co.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#325
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een fancy diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant fancy de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 400 / 500 -
#776
“La Laitière”. Een groep van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
”La Laitière”. Un groupe en porcelaine de Saxe. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#484Heins
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#559
“Compositie”. Gouache op papier. Draagt handtekening: ‘Rooskens ‘64’. Achteraan een tweede werk, eveneens gouache op papier.
”Composition”. Gouache sur papier. Porte la signature: ‘ Rooskens ‘64’. Au dos se trouve un deuxième travail, également gouache sur papier.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 250 / 300 -
#111A. Collard
“Zittende dame”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
”Dame assise”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#708
Lot Imari porselein: een vaas (H. 25 cm), een kleine vaas (H. 20 cm), een lampenvoet en een schotel (Ø 33 cm).
Un lot de porcelaine Imari: un vase (H 25 cm), un vase (H 20 cm), un pied de lampe et un plat (Ø 33 cm).No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#555
Een moderne lederen armstoel met elektrische bediening.
Un fauteuil moderne en cuir éléctrique.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#581Hergé
Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Casterman 1948. Achterflap B2. Redelijk tot goede staat.
Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Casterman 1948. 4e plat B2. Etat moyen.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#164S. Heinz
“Personages aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages au bord d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#356
Een witgepatineerde stoel, om te vormen tot bibliotheektrapje.
Une chaise à patine blanche, à transformer en escabeau.No longer availableDim. h ± 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#774
Een zwartgelakt houten kistje met een secreet in het deksel. XIXe eeuw.
Un coffret en bois laqué noir à secret dans le couvercle. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120