Other lots in this auction
-
#567Een penseelwasser, celadon glazuur, bakfoutje en enkele haarlijnen. Met houten sokkeltje.
A brush washer, celadon glaze, firing flaw and a few hairlines. With wooden base. -
#411Een grote voorraadpot van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk, met Wanli decor.
A large storage jar of blue and white glazed Chinese pottery, with Wanli decoration. -
#157Parrot FrèresEen grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.
A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing. -
#421Een verzilverde bronzen koe.
A silver-plated bronze cow. -
#370Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,41 ct. en diamand baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,32 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.41 ct. and diamond baguettes with a total weight of 0.32 ct. -
#147InselbergEen paar vintage ski’s gemerkt Inselberg, gedateerd ‘59. Met bijgevoegde bamboe stokken.
A pair of vintage skis marked Inselberg, dated '59. With accompanying bamboo poles. -
#37Een lot van 2 honden, de grootste uit geglazuurd keramiek gemerkt Jema Holland, de kleine uit porselein Beswick England. Kleine met schade aan het oor.
A lot of 2 dogs, the larger one from glazed ceramic marked Jema Holland, the smaller one from porcelain Beswick England. Small one with damage to the ear. -
#101Gerritsen, ZeistEen massief 117-delig zilveren bestek voor 9 personen in cassette, zilverkeuren G-Z, 999, leeuw, Minerva en C. Model Puntfilet door Gerritsen.9 grote vorken, 9 vorken, 9 dessertvorken, 9 visvorken, 9 soeplepels, 9 lepels, 9 dessertlepels, 9 koffielepels, 9 grote messen, 9 messen, 9 botermessen, 9 vismessen en 9 stuks serveerbestek.5855 gram (vorken, lepels en vismessen) + 2345 gram (3 x 9 messen).
A solid 117-piece silver cutlery set for 9 people in a case, silver hallmarks G-Z, 999, lion, Minerva, and C. Model Puntfilet by Gerritsen.9 large forks, 9 forks, 9 dessert forks, 9 fish forks, 9 soup spoons, 9 spoons, 9 dessert spoons, 9 coffee spoons, 9 large knives, 9 knives, 9 butter knives, 9 fish knives, and 9 serving utensils.5855 grams (forks, spoons, and fish knives) + 2345 grams (3 x 9 knives). -
#213Frans VantongerlooPortret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated. -
#76Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.
A round solid wooden table, crack in the top. -
#65Lot koperen, bronzen en nikkelen munten. Van het einde van de XIXde eeuw tot de jaren 1980. mogelijk België, Bulgarije, Cuba, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittanië, Italië, Joegoslavië, Luxemburg, Polen, Portugal, Rhodesië, Roemenië, Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Zwitserland e.a.
Lot of copper, bronze, and nickel coins. From the late 19th century to the 1980s. Possibly from Belgium, Bulgaria, Cuba, Germany, France, Great Britain, Italy, Yugoslavia, Luxembourg, Poland, Portugal, Rhodesia, Romania, United States, South Africa, Switzerland, and others. -
#79Alfred PieterceliePeriod: 1879 - 1955‘Soir de Pluie, Holleke Linkebeek’, olieverf op doek. Getekend A. Pietercelie, 1935. Titel op de achterkant.
'Evening Rain, Holleke Linkebeek', oil on canvas. Signed A. Pietercelie, 1935. Title on the back.

