Similar lots by type
-
#826
Een turfbak en een bijzetmeubeltje van eikenhout. Omstreeks 1800.
Une tourbière et un petit meuble en chêne. Vers 1800.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#683
Een reeks van drie schotels van blauw en wit aardewerk. Randbeschadiging. Delft, XVIIIe eeuw.
Trois plats en faïence blanche et bleu. Delft, XVIIIième siècle. Quelques dégâts aux bords.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#693
Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 100/120 -
#146
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren en twee laden. Tijdperk Lodewijk XV.
Un buffet en chêne à deux portes avec moulures et deux tiroirs. Louis XV.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 300/500 -
#966
Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XV.
Armoire à deux portes en chêne sculpté. Epoque Louis XV.No longer availableDim. 123 x 136 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#176
Een Duitse tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Einde XVIIIe eeuw.
Armoire à deux portes allemande en chêne sculpté. Fin XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#836
Een eikenhouten bidstoeltje met halfrond blad, gedragen door vier zuiltjes. Omstreeks 1800.
Un meuble de prière en chêne avec une tablette en demi cercle, portée par quatre colonnes.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 30/50 -
#744
“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#1000
Een bruidskist van gesculpteerd eikenhout. Gedateerd 1778.
Coffre de mariage en chêne sculpté. Daté 1778.No longer availableDim. 55 x 180 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#785
Een rond bijzettafeltje met vier gedraaide poten in kruisverbinding.
Guéridon rond sur quatre pieds tournés à entretoise en X.No longer availableDim. Ø: 49 cmEstimate: € 15/20 -
#35
Vier verschillende slavenarmbanden van ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Quatre bracelets d’esclave en ivoire. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1025
Een kristallen luchter met 6 armen.
Un lustre en cristal à six bras.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#149Alois De Laet
Een paar schilderijen: “Antwerpen vanaf Linkeroever.” en “Dreef.” Olieverf op doek, op board. Beide gesigneerd.
Deux peintures: “La rive gauche d’Anvers” et “Avenue”. Huile sur toile et sur panneau. Tout deux signés.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#828
Een paar kopjes en schoteltjes van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Rouen, XIXde eeuw. Een schilfer aan een kopje.
Paire de tasses et soucoupes en faïence polychrome. Marque sous la base. Rouen, XIXe siècle. Un éclat à une tasse.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1056
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 60/80 -
#349Raphaël LagyePeriod: 1862-1952
“Afrikaanse natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature africaine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 xmEstimate: € 100/120 -
#870
Drie onder elkaar passende ovale tafeltjes met gecanneleerde poten en met handgeschilderde bloemendecors.
Trois petites tables gigognes ovales avec des pieds cannelés et décors peint à la main.No longer availableDim. b: 74 cmEstimate: € 60/80 -
#689
“Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.
“Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#919Utagawa Hiroshige
“Okitsu Rivier. Een van de 38 staties van de Tokaido”. XIXde eeuw.
”La rivière Okitsu.” Une pièce de la série de 38 de Tokaido. XIXième siècle.No longer availableDim. 22 x 34 cmEstimate: € 500/800 -
#939Shunkosai Hokushu
“Kabuki-acteurs in soldatenuitrusting en Geisha met waaier” Diptiek. Ingekleurde houtsnede. Omstreeks 1826.
”Acteurs Kabuku en tenue de soldat et une Geisha avec éventail.” Diptyque. Une gravure sur bois en couleurs. Vers 1826.No longer availableDim. 38 x 52 cmEstimate: € 240/300 -
#54Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Le Berger”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
“Le Berger”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 50/70