#806DosmealtiEen handgeknoopt Turks karpetje van wol.
#273Een antiek gebeeldhouwd houten voetenbankje.
#406Een reclamehouder in de vorm van een slager in kunststof.
#539“Boslandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Richet en een monogram: D.B.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Porte une signature: Richet et le monogramme D.B.No longer availableDim. 63 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#235Een briljant van 0,54 ct. Color M VVS1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,54 ct Color M VVS1. Avec carte d’identité et de certificat.No longer availableEstimate: € 900 / 1100 -
#166Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
#542Een Japanse houtsnede door Horsai.
#471Een houten wandklok met een handgeschilderd bloemendecor. Zonder slinger.
#774Karel Jan Van den Heuvel“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 100 / 120