Other lots by Dali
#192Salvador Dali
#182Salvador Dali
#172Salvador Dali
“Bloemen”. Drie rasterdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.
"Flowers". Three raster prints. Signed outside the plate.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 200/220
#83Val Saint-Lambert
#275
#657
Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
A lot of four wooden African figurines.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 40/60 -
#219Remi Lens
lot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesigneerd, rechts, ingelijst in aluminium.-Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts.-Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.
Lot of 3, “Hoc Est” Charcoal drawing on paper, signed at the bottom center, right, framed in alu. -Additional “Adoration of the Shepherds” sd Lithograph, simili Japon, numbered 8/25 and signed bottom right -Additional “Flight to Egypt” “Landscape with haystacks” watercolour drawing on paper, recto verso, not signed.No longer availableDim. 40 x 51Estimate: € 150/250 -
#689Théo Verschaeren
#353
Boeddhahoofd met duizend krullen in terracotta. Chinees werk.
#207
#20
#523
Een paar geaderde marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen saterkoppen en bloemenguirlandes. Medio 1900.
#38
Een paar knobbelvazen van polychroom Delfts aardewerk. Apocrief merk WK.
A pair of lobe vases in polychrome Delft earthenware. Apocryphal mark WK.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 60/100 -
#609
Een Chinees porseleinen kalebasvaas. Blauw-wit met landschappen in het decor.
#580
A 14 kt white gold ring set with two diamonds and one sapphire with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,35 gEstimate: € 230/280