#218Een accordeon met opschrift ‘Les Trois Freres Deveydt, Bruxelles.
#228Een vintage accordeon met opschrift Manfredi, Italia.
A vintage accordion with the inscription Manfredi, Italia.No longer availableDim. 33 x 34 x 18 cmEstimate: € 120 / 180 -
A gramophone by manufacturer 'The Gramophone & Typewriter Ltd.' from London, ca 1910, the predecessor of His Masters Voice, with a brass horn.No longer availableEstimate: € 150 / 250
#517Een Chinees porseleinen vaas met decor van personages. Op sokkel.
#642“Vlaams impressionistisch landschap.” Olieverf op doek op board. Achteraan gemonogrammeerd.
"Flemish impressionist landscape." Oil on canvas on board. Monogrammed on the back.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#331Een langwerpige en een ronde presenteerspiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.
#614“Nova Antquae Flandria.” Kaart van Vlaanderen door ‘D. Auberto Mireo’. 18de eeuws.
#310Een map met oude munten waarvan een 100 tal van zilver en van brons, van verschillende landen. Waaronder enkele zeldzame exemplaren.
A collection of old coins, around 100 of which are made of silver and bronze, from various countries. Including some rare specimens.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#603Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#666Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
An oak wardrobe, 1 door with 1 drawer at the bottom.No longer availableDim. 180 x 92 x 42cmEstimate: € 40 / 60