A gramophone by manufacturer 'The Gramophone & Typewriter Ltd.' from London, ca 1910, the predecessor of His Masters Voice, with a brass horn.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#218Een accordeon met opschrift ‘Les Trois Freres Deveydt, Bruxelles.
#228Een vintage accordeon met opschrift Manfredi, Italia.
A vintage accordion with the inscription Manfredi, Italia.No longer availableDim. 33 x 34 x 18 cmEstimate: € 120 / 180
#658Lopez y MorenoEen paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#261Een beeld van 2 engeltjes op een wolkje in beton.
#173“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#674HamadanEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een centraal medaillon.
#55Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#502Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Havenzicht”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbour View". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 34cmEstimate: € 125 / 175 -
#492Rémy Cornelissen“Drie Dames.” Litho. Genummerd 2/55. Gesigneerd buiten de plaat.
"Three Ladies." Lithograph. Numbered 2/55. Signed outside the plate.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 220 / 340