#336Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#136Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#624Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#116Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#56Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#656HassinabadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#376Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
#356GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#46MoriEen handgeknoopt wollen karpetje.
#146YomoudEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#340Indo-HamadanOosterse loper van wol. Handgeknoopt.
#622Kirman LavarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#226Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#206Een groot Chinees wollen tapijt.
#755Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#366Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#266Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#325Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#306Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#36Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir Bochara en laine. Noué main.No longer availableDim. 424 x 88 cmEstimate: € 100 / 160
#730EthiopieEen halssnoer van verschillende half edelstenen en een koptisch kruis, we voegen er nog een koptisch kruis aan toe.
Collier en pierres semi-précieuses et deux croix coptes.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#587Verzilverd metalen bestek met een rocaillemotief. 8 grote lepels, 8 grote vorken, 8 kleine vorken, 6 dessertlepels en 8 dessertmessen met keur O.W. van Otto Wiskemann. 5 oestervorkjes met keur AB en 9 dessertmessen van een lichtjes afwijkend model.
Couvert en métal argenté à motif rocaille. 8 grandes cuillères, 8 grandes fourchettes, 8 petites fourchettes, 6 cuillères à dessert et 8 couteaux à dessert aux poinçon O.W. pour Otto Wiskemann. 5 fourchettes à huîtres au poinçon AB et 9 couteaux à dessert d’un modèle légèrement différent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#653Een paar Chinese kandelaars van cloisonné, versierd met een bloemendecor en in het midden met een mineraal. Vervaagde stempel onderaan.
Paire de candélabres en cloisonné chinois à décor de fleurs. Centre orné d’un minéral. Cachet fané sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 130 / 150 -
#685Kahraman silver IstamboelDrie verschillende halssnoeren van zilver bezet met half edelstenen en met twee originele hoesjes.
Trois colliers en argent sertis de pierres semi-précieuses et deux petits sacs d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#110Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#557Een bronzen kruikje met deksel, bovenaan getooid met een vogel. Benin.
#466Twee gietijzeren jardinières en vierkantige bloempotten.
#680MexicoTwee verschillende halssnoeren van 925 ‰ zilver.
Deux colliers en argent 925‰.No longer availableDim. 110,84 gEstimate: € 150 / 250