#366
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#146Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#266
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#622Kirman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#36
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#316Tabriz
#356Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#306
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#624
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
#136
#116
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#376
Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
#755
#46Mori
Een handgeknoopt wollen karpetje.
#56
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#716
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
Een groot Chinees wollen tapijt.
#166Naïn
#340Indo-Hamadan
Oosterse loper van wol. Handgeknoopt.
#656Hassinabad
#325
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#336
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 168 x 134 cmEstimate: € 50 / 80
#259Joseph Julius HeffnerPeriod: 1877 - 1951
#463
Deux marionnettes d’un théâtre chinois en bois sculpté, papier mâché et soie avec fil d’or.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#723
Trois sages chinois, une Guanyin assise et une debout et un Bouddha debout en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 15 - 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#523
Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#119Ludo Lacroix
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#391Val St. Lambert
#240
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,26 ct et deux saphirs de ± 1 ct chaque.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#180
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct de style art déco serties de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 6,5 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#433P. Regout
Vier borden met het decor ‘Pompeia’.
Quatre assiettes au décor “Pompeia”.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#425Ethiopie
Een halssnoer bezet met hout, hoorn, hars, koraal en natuurlijk stenen.
Collier en bois, corne, résine, corail et pierres naturelles.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#718
Vier wandolielampjes van koper en glas. Gemerkt OBL.
#554Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Zwart-witcompositie”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
“Composition en noir et blanc”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32 x 44 cmEstimate: € 150 / 180