#36Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#206Een groot Chinees wollen tapijt.
#340Indo-HamadanOosterse loper van wol. Handgeknoopt.
#56Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#136Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#266Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#146YomoudEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#624Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
#376Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
#116Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#325Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#656HassinabadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#755Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#622Kirman LavarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#356GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#46MoriEen handgeknoopt wollen karpetje.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#366Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#306Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#226Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#336Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 250 x 143 cmEstimate: € 70 / 100
#594Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
Lot de faïence polychrome persane comprenant trois vases et un bougeoir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#592Marcel Hess“Naakt voor de spiegel.” Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu devant le miroir”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#134“Décisions”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘IZ’.
“Décisions”. Huile sur toile. Monogrammée I.Z.No longer availableDim. 30 x 47 cmEstimate: € 50 / 100 -
#48Drie ronde miniatuurgravures in lijstjes van schildpad.
Trois gravures miniatures rondes dans leurs petits cadres en écaille.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#228Een vierkante vaas van Chinees porselein.
#470Een halssnoer van zilver bezet met gekleurde kwarts en een zeeoorschelp.
Collier en argent serti de quartz coloré et d’une coquille d’haliotidae.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#126Ateliers d’art Lys de FranceEen reproductie van een laat XIVde eeuws wandtapijt.
Reproduction d’une tapisserie du XIVe siècle.No longer availableDim. 112 x 140 cmEstimate: € 120 / 200 -
#472Rugzak van gevlochten riet. Arunachal Pradesh.
Sac à dos en osier. Arunachal Pradesh.No longer availableEstimate: € 30 / 40