Other lots by Ecuador
-
#605EcuadorEen kleurrijke schort bezet met kralen en fantasieparels.
Tablier très riche en couleurs orné de perles de fantaisie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#593EcuadorEen geborduurd schapenwollen vestje.
Veste en peau de mouton brodé.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#405EcuadorEen lot handgemaakte tasjes van verschillende kleuren en afmetingen.
Lot de sacs à main de différentes couleurs et tailles.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#670EcuadorEen halssnoer van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking.
Collier en spandylus taillé et aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#665EcuadorEen halssnoer van 925 ‰ zilver met bijpassende oorbellen.
Collier en argent 925‰ aux boucles d’oreilles assorties.No longer availableDim. 67,26 gEstimate: € 60 / 100 -
#560EcuadorTwee verschillende halssnoeren van zilver bezet met half edelstenen.
Deux colliers en argent sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#660EcuadorTwee verschillende halssnoeren van zilver bezet met half edelstenen en spondylus.
Deux colliers en argent sertis de pierres semi-précieuses et de spondylus.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#440EcuadorTwee verschillende halssnoeren van 925 ‰ zilver, één bezet met spondylus.
Deux colliers en argent 925‰, l’un serti de spondylus.No longer availableDim. 86,30 gEstimate: € 60 / 100 -
#510EcuadorDrie verschillende kleuren hangers van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking.
Trois pendentifs en spondylus taillé aux montures en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#495EcuadorDrie verschillende kleuren hangers van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking en één zonder zilver.
Trois pendentifs en spondylus taillé serti en argent (un sans argent).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#485EcuadorDrie verschillende halssnoeren bezet met houten parels, zilveren bollen en keramiek en één hanger bezet met kikvorsen.
Trois colliers sertis de perles en bois, de boules en argent et de céramique et un pendentif décoré de grenouilles.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#515EcuadorTwee halssnoeren van geslepen spondylusschelpen zonder slot, we voegen er twee doosjes losse schepjes en een grote schelp aan toe.
Deux colliers en spondylus taillé sans fermoir, nous ajoutons deux petites boîtes aux coquilles dépareillées et une grande coquille.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#505EcuadorTwee hangers van spondylusschelpen, één met malachiet en met zilveren afwerking.
Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite à monture en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#460EcuadorEen halssnoer van 925 ‰ zilver bezet met chrysopraas.
Collier en argent 925‰ serti de chrysoprase.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#465EcuadorEen halssnoer met zilveren bollen bezet met granaat en amethist.
Collier aux boules en argent serti de grenat et d’améthyste.No longer availableEstimate: € 40 / 80
Similar lots by type
-
#125Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#215Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#404Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#27Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#775Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#185Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#807“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#745Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350 / 500 -
#804Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#310Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#4Roger Hebbelinck“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#796Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#379Dutré“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#394Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#396Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#805Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#523Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#190Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400 / 500 -
#402Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#260Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#739L.A. Jacobs“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#792Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#95Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500 / 600 -
#320Silver CrossEen oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#438Een paar zeshoekige buikvaasjes van Delfts aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van bloemen en bloemenmanden.
Paire de vases en faïence de Delft à la panse hexagonale. Décor polychrome de fleurs et de paniers aux fleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#334Val St. LambertEen lot geslepen kristal, bestaande uit een grote vaas, een kleine vaas en een asbak, resp. Groen, blauw en mauve gekleurd in de massa. Allen gemerkt.
Lot de cristal taillé comprenant un grand vase, un petit vase et un cendrier respectivement colorés vert, bleu et mauve dans la masse. Chaque pièce avec marque.No longer availableDim. h:Estimate: € 100 / 180 -
#647Een schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van landschappen en personages. Onderaan gemerkt. Naar het Chine de commande.
Petit bol en porcelaine de Chine polychrome à décor de paysages et de personnages. Marque sous la base. D’après les Chines de Commande.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 160 / 180 -
#461Twee gemberpotten en een cilindervaas van meerkleurig Japans porselein met houten deksels. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Deux pots a gingembre et un vase cylindrique en porcelaine du Japon polychrome aux couvercles en bois. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#144“Zicht op een meer”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Vue de lac”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#67Een Duitse baardmankruik van steengoed. Lichte beschadiging.
Cruche “baardman” en grès allemand. Petit dégât.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#506Een serie van zeven notenhouten stoelen tijdperk Directoire. Mooie gesculpteerde dwarslat in de rug. Recente bekleding. We voegen er een achtste stoel met één poot hersteld aan toe.
Suite de septe chaises en noyer d’époque Directoire. Travers du dossier joliment sculpté. Recouverts récemment. Nous ajoutons une huitième chaise dont un pied est à réparer.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#721Nieuw-GuineaEen houten masker van Papoea met schelpenogen.
Masque en bois des Papous aux yeux en coquille.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#781Een grote partij strips met o.a. Jommeke, Suske & Wiske, Asterix enz.
Un grand lot de bandes dessinées dont Jommeke, Suske en Wiske, Asterix etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#436Serie van zes eikenhouten stoelen. Zwaar gesculpteerd. XIXde eeuw.
Suite de six chaises en chêne sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#177Een driedelig klokstel van verguld brons in Louis XV-stijl. De kandelaars met vijf lichtpunten in de vorm van planten en de pendule geflankeerd door twee putti. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Louis XV. Les candélabres à cinq lumières de forme végétale, la pendule flanquée de deux putti. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#360Een mahoniehouten armstoel in Louis-Philippestijl.
Fauteuil en acajou de style Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 80 / 120

