Other lots in this auction
-
#651Karel Biddeloo
Willy Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#359
Een barokke spiegel met een gedreven koperen lijst met floraal motief.
A Baroque mirror with an embossed copper frame featuring a floral motif.No longer availableDim. 64 x 35 cm (lijst)Estimate: € 100/120 -
#294Stephan Goris
Herder met kudde in bosdreef”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Shepherd with flock in the woods." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 60/80 -
#553Vico Magistretti Artemide Milano
Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.
A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.No longer availableDim. 75 x 125 x 82cmEstimate: € 500/750 -
#394
Een lijst met een met de hand beschilderde Chinese Zhong Kui, die in het Taoisme bekend staat voor zijn gave om geesten te vangen.
A painting of a hand-painted Chinese Zhong Kui, who is known in Taoism for his ability to capture spirits.No longer availableDim. h 34 x b 22 cmEstimate: € 30/40 -
#155Romain Malfait
“Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Adoration of the Shepherds." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 1000/1500 -
#561Bidjar
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
A hand-knotted oriental rug made of wool.No longer availableDim. 168 x 122 cmEstimate: € 40/60 -
#592
“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“The knitter”. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#313Cassin
Een lot van 3 blauwe porseleinen beeldjes van kwartels. Onderaan gemerkt.
A lot of 3 blue porcelain quail figurines. Marked at the bottom.No longer availableDim. 11cmEstimate: € 30/40 -
#523
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselpotten met geluksdecor en floraal motief.
A pair of blue and white Chinese porcelain lidded jars with lucky decorations and a floral motif.No longer availableDim. 60 x Ø28cmEstimate: € 200/225 -
#692Yastik
Een handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted oriental carpet made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 35/45 -
#366
Een donkere eikenhouten bijzettafel met 1 lade.
A dark oak side table with 1 drawer.No longer availableDim. 68 x 104 x 58cmEstimate: € 40/60