#550
Drieendertig verschillende zilveren Franse 5 frank stukken. Van 1814 tot 1973.
#222
Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.
#201
#126
Een Engelse staande ‘moon-face’ klok met opschrift Barnett London.
#202Frans Van Tongerloo
“Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.
"Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.No longer availableDim. 36 x 58cmEstimate: € 175/225 -
#516
#224
Een Italiaanse spiegel met verguld kader en gesculpteerde elementen. Eind 19e eeuw.
#614
#609Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Man met baard”. Een schilderij, olieverf op papier. Bovenaan gesigneerd.
#517
Een Chinees porseleinen vaas met decor van personages. Op sokkel.
Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.
#395
Een set van 4 Chinese rood gepatineerde houten bijzettafeltjes.
A set of 4 Chinese red-patinated wooden side tables.No longer availableDim. 66 x 50 x 36 cmEstimate: € 120/180