Other lots in this auction
-
#677Twee Afrikaanse staffen. Zaïre.
Deux bâtons africains. Zaïre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#830Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.
Une étagère en bois sculpté.No longer availableDim. 40 x 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#120Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 61 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,29 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#338DuboisVaas van steengoed met een decor van herten. Gesigneerd.
Vase en faïence, cerfs dans le décor. Signé.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#625Een oude houten jacquetbak, compleet met dertig schijven, dobbelstenen en lederen bekertjes.
Un ancien bac à jacquet, complet, trente disques, gobelets en cuir et dés.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#375Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 8,36 gEstimate: € 900 / 1000 -
#667Een paar verguld bronzen appliques in barokke stijl met twee lichtpunten.
Une paire d’appliques en bronze doré, style baroque, à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#266Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cm h: 75 cmEstimate: € 180 / 240 -
#408Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
Cinq cafetières en étain, dont une sans couvercle.No longer availableDim. h: 20 - 37 cmEstimate: € 35 / 50 -
#80Een 18 karaatswit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. en een centrale robijn van ± 2 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct et d’un rubis central de ± 2 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 350 / 450 -
#465Matchbox SeriesEen lot van vier Matchbox voertuigen. Resp. Nr 1, 2, 24 en een andere.
Un lot de quatre véhicules Matchbox. Resp. 1,2,24 et un autre.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#142E.J. Fuchs“Duinlandschap met herder en koe.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage de dunes, vache et berger”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120

