#273Een antiek gebeeldhouwd houten voetenbankje.
#77536; 37; 38 & 39 Matchbox SeriesVier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Opel Diplomat.- Dodge beestenwagen.- Honda motorfiets op aanhangwagen.- Ford tractor.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Opel Diplomat.- Dodge fourgon animalier.- Honda moto sur remorque.- Ford tracteur.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#252Jef Verhoeven“Schapen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. In oude vergulde lijst.
”Moutons et étable”. Huile sur toile. Signée. Encadrement doré ancien.No longer availableDim. 96 x 78 cmEstimate: € 650 / 750 -
#155Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
#135Een platina ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct. Color FG VS.
Une bague en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct Color FG VS.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 1750 / 1900 -
#703Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
#560Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
#154“Man met groentemand”. Olieverf op paneel. Franse school, XIXe eeuw.
”Homme et panier à fruits”. Huile sur panneau. Ecole française, XIXème siècle.No longer availableDim. 16,5 x 12,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#95Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct. en vier grijze parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 11,70 gEstimate: € 1500 / 1600