Other lots in this auction
-
#378
Een lot messing, bestaande uit een theepot, een koffiekan, een belletje en een vijzel met stamper.
Un lot de laiton, comprenant une théière, une cafetière, une sonnette et un mortier avec son pilon.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#328Lebégue & Cie., Bruxelles
Een oude wereldbol op houten voet. Gemerkt.
Un ancien globe sur socle en bois. Marque.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120/180 -
#642
Een XIXe eeuwse halspiegel ven gebeeldhouwd hout in Louis-Philippestijl. Met sporen van verguldsel.
Un miroir de vestibule du XIXème siècle en bois sculpté, style Louis Philippe. Restants de dorures.No longer availableDim. 43 x 46 cmEstimate: € 60/100 -
#332A. De Leeuw
“Bruges - 1904”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bruges - 1904”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#477
Een lot Imariporselein, bestaande uit een schotel, een bord, en grote en twee kleine kommen.
Un lot d'objets en porcelaine d’Imari, comprenant un plat, une assiette, deux petits et un grand plat.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#443
Bronzen vaasje met draak. Chinees werk.
Un petit vase en bronze, décor de dragon. Travail chinois.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 40/50 -
#470
Een lot van drie karaffen in kristal.
Un lot de trois carafes en cristal.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#768
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 45/55 -
#102Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#264Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue estivale, fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#787
‘ A Vermeir ’ , D. Stappaert en R Turkry ; Berchem, 1980. Overzicht van het oeuvre van Alfons Vermeir.
’A. Vermeir’, ‘D. Stappaert et ‘R. Turky’. Berchem, 1980. Une revue des oeuvres par Alfons Vermeir.No longer availableEstimate: € 22/24 -
#719
Een spiegel met mahoniehouten lijst, versierd met een fruithouten biesje.
Un miroir avec encadrement en acajou, décoration de traits incrustés en bois fruitier.No longer availableDim. 83 x 65 cmEstimate: € 60/80