#130Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 2,35 gEstimate: € 600 / 700 -
#486KaisariEen handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
#376Een handgeknoopt Turks wollen wandtapijt met geometrisch motief. Anatolië.
#560“Marine”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
#171Een messingen reisicoon met beeltenis van de martelaren Boris en Gleb. Rusland, XVIIIe eeuw.
Icône de voyage en laiton représentant les martyrs Boris et Gleb. Russie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 14 x 8, 5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#360Een kleine, massieve bronzen vastende Boeddha. Hunza, Pakistan.
#580“Bergdorpje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
#443Een Kylinbeeld van gesculpteerd nefriet. Chinees werk.
#290Paar hoekstoeltjes van eikenhout.
#68Een antiek mahoniehouten reisscribaan met messingen beslag. Inhoud manco.
#281Een olie- en azijnstelletje van meerkleurig aardewerk. Eind XVIIe eeuw. Eén oor manco. Bijgevoegd een pique-fleur, regio Bordeaux omstreeks 1800.
Un service huile et vinaigre en faïence multicolore. Fin XVIIe siècle. Manque une anse. Ajout d'une pique-fleur, région bordelaise vers 1800.No longer availableDim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 45 / 55