#45Palais Swiss Made
Een dameshorloge met 18 karaats geel gouden kast en met zwart lederen polsband.
#682Pol Mara
“Compositie”. Zeefdruk op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Une sérigraphie sur papier. Signé.No longer availableDim. 80 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#776
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#465
Un lot de six assiettes en porcelaine de Chine polychrome divers.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#179Piet Van Engelen
“Ezel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Ane”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 30 cmEstimate: € 400/600 -
#286
Een kleine Engelse gatelegtafel.
#174
#555
Een sobere garderobe met twee gevitreerde deuren.
#212
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#180
Bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.No longer availableDim. 17,20 gEstimate: € 2000/2200 -
#392
Een lot van zeven koperen waterketels.
Un lot de sept bouilloires en cuivre.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#745
Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.No longer availableDim. 90 (132) x 56 cmEstimate: € 80/100