Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“L'Ancetre”. Een brons gegoten beeldje op marmeren voet, naar Auguste Moreau.
“L'Ancetre”. Een brons gegoten beeldje op marmeren voet, naar Auguste Moreau.
“L'Ancetre”. Een brons gegoten beeldje op marmeren voet, naar Auguste Moreau.
“L'Ancetre”. Een brons gegoten beeldje op marmeren voet, naar Auguste Moreau.
“L'Ancetre”. Een brons gegoten beeldje op marmeren voet, naar Auguste Moreau.

“L'Ancêtre”. Een gegoten bronzen beeldje op marmeren voet, naar Auguste Moreau.

"L'Ancetre". A bronze cast statue on a marble base, after Auguste Moreau.
Dim. 54 cm
SKU: 2105240098.
Categories: Beeld, Brons, Marmer.
Auction day: 21 May 2024 19:00
Catalogue #98
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #531

    Een gesculpteerd Chinees massief houten beeld van een gezeten Bodhisattva.

    A sculpted Chinese solid wood statue of a seated Bodhisattva.
    No longer available
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #326

    Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.

    A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #556

    Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.

    A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored.
    No longer available
    Dim. h 65 x l 79 x d 16 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #548

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #376

    Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.

    A carved Chinese wooden side table with a marble top.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #616

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #558

    Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.

    A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #656

    Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.

    A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #205
    Emile Louis Picault

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • #527

    “Piëta”. Een groot gesculpteerd polychroom massief houten beeld.

    "Pieta". A large sculpted polychrome solid wooden statue.
    No longer available
    Dim. h 92 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #609

    Een gesculpteerd massief houten Chinees beeld van een dame met een draak.

    A sculpted solid wooden Chinese statue of a lady with a dragon.
    No longer available
    Dim. h 77 x b 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #553
    Urbano / Ugo Zaccagnini
    Period: 1868-1937

    “Onsterfelijken”. Een lot van 2 Italiaans polyrchoom aardewerken beelden in Ming stijl, als lampvoet met gestoffeerde kap, circa 1940.

    "Immortals." A lot of 2 Italian polychrome earthenware statues in Ming style, as a lamp base with upholstered shade, circa 1940.
    No longer available
    Dim. 75,5 x 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #505
    Auguste Moreaux

    Een tafellamp voorstellend een beeld in zamak van een engel, naar Auguste Moreau, met een lampenkap in Tiffany-stijl.

    A table lamp depicting a zinc-cast angel sculpture, inspired by Auguste Moreaux, with a Tiffany-style lampshade.
    No longer available
    Dim. h 97 x Ø 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #573

    Een paar kunststoffen gepatineerde beelden van liggende windhonden.

    A pair of patinated resin sculptures of reclining greyhounds.
    No longer available
    Dim. 37 x 71 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #515

    Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel voorstellend een lotusbloem.

    A wooden carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base depicting a lotus flower.
    No longer available
    Dim. h 125 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #538

    Een paar vintage betonnen tuinbeelden in de vorm van een dennenappel.

    A pair of vintage concrete garden statues in the shape of pinecones.
    No longer available
    Dim. 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #566

    Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.

    A bronze head on a black marble base, inspired by Ancient Greece.
    No longer available
    Dim. H: 65 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #586

    Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.

    A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand.
    No longer available
    Dim. h 101 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #395

    Een grote pop van de kerstman. Geschenken in arm en draagtas.

    A large Santa Claus doll. Gifts in arm and carry bag.
    No longer available
    Dim. h 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #185
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groene patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #604

    ‘Man met drie gezichten’ en ‘Europeaan met kepie’. Twee Afrikaanse houtsculpturen.

    'Man with Three Faces' and 'European with Kepi'. Two African wooden sculptures.
    No longer available
    Dim. h 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #626
    A. Moreau

    ‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.

    "‘Brother and Sister’, a bronze sculpture on a marble pedestal of a boy carrying his little sister, after Moreau."
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #166

    Een Louis XVI stijl salontafel met marmeren blad, verguld bronzen onderstel met porselein floraal gedecoreerde miniaturen.

    A Louis XVI style coffee table with marble top, gilt bronze base adorned with porcelain floral decorated miniatures.
    No longer available
    Dim. 36 x 114 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #707

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #88
    Val Saint Lambert

    “Elysee”. Een paar kristallen kandelaars in originele doos, gemerkt.

    "Elysee". A pair of crystal candlesticks in original box, marked.
    No longer available
    Dim. 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #658

    Een Chinees porseleinen jardinière, famille jaune, met een tweezijdig decor van jonge dames. Gele achtergrond met florale motieven. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain jardiniere, famille jaune, with a double-sided decoration of young ladies. Yellow background with floral motifs. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 23.5 x Ø 25.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #269

    Een vroeg 20ste eeuwse jardinière in barbotine aardewerk, 3 delen in de vorm van een boomstronk. Enkele takken rondom manco, eveneens enkele scheuren.

    An early 20th-century barbotine pottery jardinière, 3 parts in the shape of a tree trunk. Some branches are missing, as well as some cracks.
    No longer available
    Dim. h 116 x Ø 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #278

    Twee aardewerken borden met bloemendecor. XVIIIde eeuw. Randschade en oude restauratie.

    Two earthenware plates with floral decoration. 18th century. Rim damage and old restoration.
    No longer available
    Dim. Ø 35,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #686

    Een beschilderd houten Chinees krukje, zwart met goudkleurige florale motieven.

    A painted wooden Chinese stool, black with gold floral motifs.
    No longer available
    Dim. h 46 x Ø 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #132
    Alfons Blomme
    Period: Roeselare 1889-1979

    “Oostkerke in de winter”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Oostkerke in winter". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #624

    Een houtgesculpteerd beeld van Boeddha op een lotus. Gemonteerd op een houten sokkel.

    A wooden sculpture of Buddha on a lotus flower. Mounted on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #244

    Een art-deco beeldengroep van 2 honden in zamak op een voet in 2 soorten marmer. Eén poot van een hond is gebroken.

    An art-deco statue group of 2 dogs in zamak on a base in 2 types of marble. One paw of a dog is broken.
    No longer available
    Dim. 42 x 72 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #60

    Een paar 18 kt wit-en geelgouden bloemvormige oorbellen bezet met email.

    A pair of 18 kt white and yellow gold flower-shaped earrings set with enamel.
    No longer available
    Dim. 9,87 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #423

    Een zwart gelakt houten Chinees vouwbaar wandtablet met figuratief decor. Eind 19e eeuw.

    A black lacquered wooden Chinese folding wall panel with figurative decoration. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #703

    Een dessertservies van porselein met een polychrome bloemenrand. 12 bordjes en een schotel. Gemerkt Limoges.

    A porcelain dessert set with a polychrome floral border. 12 plates and a tray. Marked Limoges.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #387
    Abdallah

    Een antieke messing gehamerde theekan. Vermoedelijk Toeareg, begin 20e eeuw. Onderaan gemerkt.

    An antique hammered brass teapot. Presumably Tuareg, early 20th century. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 20,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More