Similar lots by type
-
#742Een miniatuur met een afbeelding van een paar met een hond. Olieverf.
Miniature représentant un couple avec leur chien. Huile.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#379“Boszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#699“Bergweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin en montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#159“Boereninterieur”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Van Heemskerk. Vermoedelijk XVIIde eeuw.
“Intérieur paysan”. Huile sur panneau. D’après un oeuvre par Van Heemskerk. Probablement XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#179Noel (?)“Neerhofscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Scène de basse cour”. Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#609Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#378“Interieur met palmier en samovar”. Olieverf op doek.
“Intérieur aux palmier et samovar”. Huile sur toile.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#559“Geabstraheerd figuur”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Figure abstraite”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 76 x 64 cmEstimate: € 120 / 180 -
#209Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableDim. 102 x 80 cmEstimate: € 200 / 250 -
#14“Stilleven met rozen in een Satsuma vaas”. Draagt een handtekening.
“Nature morte aux roses dans un vase de Satsuma”. Porte une signature.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#149Theodore Rousseau“Woning aan een meer”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Maison au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#629“Zeezicht”. Olieverf op paneel.
“Marine”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 160 / 200 -
#204P. Claes“Dorpszicht met vee” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1852.
“Vue de village au bétail”. Huile sur toile. Signée et datée 1852.No longer availableDim. 90 x 115 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#29Jos. De Belder“Begijnhof te Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1903.
“Béguinage de Malines”. Huile sur panneau. Signé et daté 1903.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#634“Abstracte voorstelling met twee figuren”. Olieverf op doek.
“Composition abstraite avec deux personnages”. Huile sur toile.No longer availableDim. 77 x 51 cmEstimate: € 160 / 200 -
#702“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#282Palesse (?)Twee marines. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Deux marines. Huile sur toile. Signée. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 80 / 100 -
#222“Bosbeek”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 86 x 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#492Een collage op board. Draagt handtekening.
Collage sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 21,5 x 18 cmEstimate: € 220 / 260 -
#614“Zicht op Keulen” & “Molenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue de Cologne” et “Moulin”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 5à / 80 -
#212Armand ApolPeriod: 1879-1950“Binnenschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
“Péniches au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 102 x 122 cmEstimate: € 400 / 600 -
#669“Dame in kamerjas”. Acryl op board. Draagt handtekening.
“Dame au peignoir”. Acrylique sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#694“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 160 / 200 -
#352Edward MoerenhoutPeriod: 1801-1893“Schepen op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur une mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#444Jos HendrickxPeriod: 196-1971“Staand personage”. Olieverf op board. Niet gesigneerd.
“Personnage debout”. Huile sur carton. Non signé.No longer availableDim. 122 x 40 cmEstimate: € 150 / 200 -
#689Een oude ingekleurde landkaart door Kaerius van de omgeving rond Mechelen. 1617.
Carte colorée à la main de la région de Malines en 1617 par Kaerius.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 100 / 140 -
#510Pontiac & LunetteTwee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#202Bartholomeus Van Bassen“Geanimeerd kerkinterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1646.
“Intérieur d’église animé”. Huile sur panneau. Signé et daté 1646.No longer availableDim. 59 x 84 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#303Een lot van zes kristallen bourgogneglazen. Drie met letsel aan de rand.
Suite de six verres à bourgogne en cristal. Trois aux petits éclats au bord.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#794Franklin Mint“The Vase of the Golden Carp”. Een cachepot van meerkleurig porselein met een gedrukt decor van vissen. Onderaan gemerkt en op houten staander.
“The Vase of the Golden Carp”. Un cache-pot en porcelaine polychrome avec décor imprimé de poissons. Marque sous la base. Socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#132Armand De Pauw“Zuid-Frans dorpszicht”. Acryl op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“Vue de village dans le Midi”. Acrylique sur panneau. Signé et daté 1958.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1Een beeldje van meerkleurig biscuit in de vorm van twee uiltjes op een tak.
Statuette en biscuit polychrome représentant deux hiboux sur une branche.No longer availableEstimate: € 26 / 30 -
#171Petroleumlamp gemonteerd op een Imari porseleinen vaas. Verguld koperen montuur. Japans werk. Verlichting op elektriciteit.
Lampe à pétrole montée sur un vase en porcelaine d’Imari. Montures en cuivre doré. Travail japonais. Transformée à l’électricité.No longer availableEstimate: € 250 / 375 -
#96Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#435Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.
Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.No longer availableDim. ± 182 gEstimate: € 80 / 100 -
#211Noblet, Paris en A.Een klarinet in oorspronkelijke koffer. Gemerkt.
Clarinette dans son coffre d’origine. Marquée.No longer availableEstimate: € 80 / 120

