Other lots by Pazuki London
-
#25Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol rayon, mohair, leder en zijde waarvan één met borduursel.
Deux châles différent en laine, rayon, mohair, cuir et soie dont un brodé.No longer availableDim. 150 x 13 en 140 x 28 cmEstimate: € 120/180 -
#85Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol en zijde met geborduurde bloemen.
Deux châles différents en laine et soie aux fleurs brodées.No longer availableDim. 160 x 30 en 155 x 25 cmEstimate: € 180/250 -
#115Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol, rayon en zijde waarvan één met pailletten en één borduursel.
Deux châles différents en laine, rayon et soie dont un aux paillettes, l’autre brodé.No longer availableDim. 160 x 20 cmEstimate: € 120/180 -
#415Pazuki London
Twee verschillende kleurrijke sjaals van rayon en zijde waarvan één met borduursel.
Deux châles différents en rayon et soie multicolore dont un brodé.No longer availableDim. 150 x 26 en 140 x 20 cmEstimate: € 120/180 -
#475Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol, rayon en acryl.
Deux châles différents en laine, rayon et acrylique.No longer availableDim. 180 x 23 en 160 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#275Pazuki London
Een wintersjaal van 100 ‰ cashmere.
Châle en laine 100% cachemire.No longer availableDim. 140 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#385Pazuki London
Twee verschillende kleurrijke sjaals van wol en mohair en zijde bezet met pailletten.
Deux châles différents en laine et mohair multicolore munis de paillettes.No longer availableDim. 140 x 20 cmEstimate: € 130/200 -
#365Pazuki London
Drie verschillende sjaals van wol, rayon en zijde, één ervan bezet met pailletten.
Trois châles différents en laine, rayon et soie, dont un muni de paillettes.No longer availableDim. 160 x 25 en 140 x 22 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#360
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. een robijn van ± 0,20 en een smaragd van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct, d’un rubis de ± 0,20 ct et d’une émeraude de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 500/600 -
#776
Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
Table d’appoint avec entretoise et avec porte-journaux.No longer availableDim. b: 40 & 48 cmEstimate: € 40/60 -
#768
Een lot XIXe eeuwse manuele laboratoriumcentrifuge, een testbuis in houten beschermer en een set oude naalden en spuiten.
Lot comprenant une centrifugeuse de laboratoire manuelle, une tube à essai dans son conteneur en bois et une suite de seringues.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#185Epice
Twee verschillende sjaals van linnen en katoen.
Deux châles différents en lin et coton.No longer availableDim. 200 x 90 en 180 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#450
Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 300/400 -
#374
“Koppel op ezels”. Litho. Druk. Dieperink, 3/3, Proefdruk. Met inscriptie Lebreton, Corse.
”Couple et ânes”. Une lithographie. Impression. Avec impression Lebreton, Corse.No longer availableDim. 95 x 62 cmEstimate: € 50/100 -
#99
“Grand national”. Engelse ruitersprent met talrijke paarden.
”Grand National”. Une image cavalière à plusieurs chevaux.No longer availableDim. 53 x 105 cmEstimate: € 80/120 -
#436
Twee sokkeltjes van gebeeldhouwd hardhout. Chinees werk. Met marmeren blad.
Deux socles en bois dur sculpté à tablettes en marbre. Travail chinois.No longer availableDim. H: 45 & 49 cmEstimate: € 200/240 -
#194
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#722
Een koffie-en theeservies in Louis-Philippestijl met suikerpot, acht kopjes en twaalf ondertasjes. Omstreeks 1900. Eén dekselknop gerestaureerd.
Un service à thé et café, style Louis-Philippe, comprenant un sucrier, huit tasses et douze sous-tasses. +- 1900. Un couvercle restauré.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#758
Twee Frans porseleinen soepterrines, waarvan één met een verguld decor en met pollepel en een ander met een floraal decor. De eerste gemerkt van Lunéville.
Deux soupières en porcelaine française dont une à décor doré et à la louche à la marque de Lunéville, l’autre à décor floral.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#108
Een albasten siervaas.
Un vase en albâtre.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 60/100