Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Yves Rhayé
Period: 1936 - 1995

“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

"Paysage". Aquarelle sur papier. Signé.
Dim. 30 x 19 cm (55 x 37 cm)
SKU: 2405220392.
Categories: Gouache, Papier.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #392
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #559
    Paul Joostens
    Period: 1889 - 1960

    “Voorstelling met Boeddha”. Potlood op papier. Gesigneerd.

    « Représentation avec Bouddha ». Crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 21,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #564

    “Zuiders straatzicht”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1959.

    "Vue sur une rue méditerranéenne". Aquarelle sur papier. Signé illisiblement. Daté 1959.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #234
    Eduard Van der Meer
    Period: 1846 - 1889

    “Meisje bij oude man met rozenkrans”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    "Fille avec vieil homme avec chapelet". Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 65 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #482

    “Javaans landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Paysage javanais". Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 16 x 28 cm
    Estimate: € 50 / 800
  • #42
    Jaak Gorus
    Period: 1901- 1981

    “Hoeve in een landschap”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd.

    "Ferme dans un paysage". Fusain et pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #562
    Van Cleef

    “Korhoen”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    "Grouse noire". Pastels sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #322
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Dorpsplaats Belsele” & “ Maelderghemmolen St-Denys Boekel”. Twee etsen. Gesigneerd en genummerd 38/50 & 45/100.

    "Place du Village Belsele" & "Maelderghemmolen St-Denys Boekel". Deux gravures. Signées et numérotées 38/50 & 45/100.
    No longer available
    Dim. 19 x 20 cm & 35 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #594
    Henri Victor Wolvens
    Period: Brussel 1896 - Brugge 1977

    “Moeder met kind”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.

    "Mère avec enfant". Un dessin au pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 19 cm x 13 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #419
    Nicole Halsberghe

    “Tokyo”. Pastel op papier. Origineel voor een lithografie op vier exemplaren. Gesigneerd.

    "Tokyo". Pastel sur papier. Original pour une lithographie en quatre exemplaires. Signé.
    No longer available
    Dim. 52 x 34 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #259
    Marc Soens

    “Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    "Nu féminin". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1989.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #19
    Frans Otte
    Period: 1885 - 1973

    “Landbouwer”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.

    "Agriculteur". Un dessin au lavis Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #534
    Lily Van Oost

    “Surrealistische voorstellingen”. Vier inkttekeningen op papier. Alle vier gesigneerd en gedateerd 1970.

    « Représentations surréalistes ». Quatre dessins à l'encre sur papier. Tous les quatre signés et datés 1970.
    No longer available
    Dim. 31 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #82
    F. Van Elewijck

    “Hooischelven bij de rand van het dorp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1948.

    « Des meules de foin à la sortie du village ». Pastels sur papier. Signé et daté 1948.
    No longer available
    Dim. 48 x 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #402

    “Pijproker met strohoed”. Houtskool op papier. Zonder signatuur.

    "Fumeur de pipe avec chapeau de paille". Fusain sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #89
    Gerard Jr. Cox
    Period: 1902-1982

    “Meertje aan de heide”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    "Lac sur la lande". Pastels sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 41 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #114
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Goed gezelschap”. Een inkttekening op papier”. Gemonogrameerd en gedateerd “XII”.

    "Bonne compagnie". Un dessin à l'encre sur papier ». Monogrammé et daté "XII".
    No longer available
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #569
    Jaap Stellaart
    Period: 1920 - 1992

    “Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    "Composition". Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 29,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #609

    “Japans landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en met stempel.

    "Paysage japonais". Aquarelle sur papier. Signé et avec cachet.
    No longer available
    Dim. 67 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #208

    Een opmerkelijke en rijkelijk uitgevoerde porseleinen lampenvoet met een scène van een harpspeelster met musicerende engeltjes op een balkon onder een baldakijn. Groen en wit porselein met vergulde versieringen.

    Un pied de lampe en porcelaine remarquable et richement exécuté avec une scène d'un joueur de harpe avec des anges musiciens sur un balcon sous un auvent. Porcelaine verte et blanche à décors dorés.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #17

    Een kleine pique-fleurs met metalen montuur van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Evenals een kleine coupe en een schaaltje. Het laatste gemerkt Val Saint-Lambert.

    Un petit pique fleurs avec monture en métal en cristal taillé, en partie coloré en rouge dans la masse. Ainsi qu'une petite coupe et un bol. Ce dernier marqué Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Dim. H: 4-15cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #311
    Val Saint-Lambert

    Drie asbakken van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd Onderaan gemerkt. Eén beschadiging aan de binnenkant.

    Trois cendriers en cristal taillé. Partiellement coloré vert dans la masse Marqué en bas. Un dégât à un intérieur.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #645

    Twee tienkantige jardinières van aardewerk met groen op wit geglazuurde motieven.

    Deux jardinières en faïence à dix faces à motifs émaillés vert sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 44 cm Ø: 41 & 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #567

    Twee borden van Chinees porselein, waarbij één met Imari decor en één Chine de commande. Beide XVIIIe eew. Het tweede gerestaureerd.

    Deux assiettes en porcelaine de Chine dont une à décor Imari et une Chine de commande. Tous deux XVIIIe siècle. La seconde restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #593
    Maria Innocentia Hummel

    “Kerstgebeuren”. Zes beeldjes van veelkleurig biscuit (Maria, Jozef, de os, de ezel, 2 liggende schaapjes). Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 214. Daarbij zes diverse engeltjes en wijwatervat 167.

    "Événement de Noël". Six figurines en biscuit multicolore (Marie, Joseph, le boeuf, l'âne, 2 moutons couchés). Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 214. De plus, six anges divers et bénitier 167.
    No longer available
    Dim. H: 4-12cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #57
    Val Saint-Lambert

    Vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd H. Lega en genummerd en met label.

    Vase en cristal taillé, en partie coloré rouge dans la masse. Marqué en bas, signé H. Lega et numéroté et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #634

    “Am Weihnachtsbaum”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 2015. Eerste uitgave 1998.

    "Suis Weihnachtsbaum". Un groupe de biscuits multicolores de la série de MI Hummel. Marqué en bas. non. 2015. Première édition 1998.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #210

    Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,54 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,54 ct.
    No longer available
    Dim. 10,37 g
    Estimate: € 1600 / 1700
  • #158
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal, versierd met een deels gesatineerde fries met geëtst en verguld decor van geisha’s in een landschap. Gemerkt onderaan.

    Vase en cristal taillé et doublé vert, orné d'une frise en partie satinée à décor gravé et doré de geishas dans un paysage. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #501

    Een dekselschaal van veelkleurig porselein met een Imari-decor. Dekselknop en voetstuk van verguld brons met onderaan een driepoot versierd met saterkoppen en guirlandes.

    Bol à couvercle en porcelaine multicolore à décor Imari. Fretel et base du couvercle en bronze doré à fond tripode orné de têtes de satyres et de guirlandes.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #403
    Maria Innocentia Hummel

    “Was frag’ich viel nach Geld und Gut & Wohl behütet ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 633 & 455.

    « Était frag'ich tombé nach Geld und Gut & Wohl behütet ». Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 633 & 455.
    No longer available
    Dim. H. 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More