Other lots in this auction
-
#183
“Apollo”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel.
”Apollon”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 300 / 500 -
#58
Een zwaardbajonet uit Wereldoorlog I.
Une baïonnette à lame , Première Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 20 -
#145
Een 18 karaats wit gouden ring bezet een centrale diamant van ± 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,25 ct et brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#71
Een kleine antieke revolver met penvuurmechanisme en met een houten kolf. Luik, XIXe eeuw.
Un petit revolver à broche ancien et à crosse en bois. Liège, XIXème siècle.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#790
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#577
“Man met perziken”. Een okimono van fijn gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw. Met houten sokkeltje.
”Homme et pêches”. Okimono en ivoire finement sculptée. Premier quart du XXème siècle. Avec un socle en bois.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 260 / 320 -
#43
Een oude pop met porseleinen hoofd en handjes en met muziekdoos.
Une poupée ancienne à tête et mains en porcelaine, et boîte à musique.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#727
Ivoren netsuké in de vorm van een schildpad. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw.
Un netsuke en ivoire en forme de tortue. travail japonais, premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. L. 5,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#112
Een taartschep, een slabestek met been en twee vorken en twee lepels van zilver. Gemerkt en in originele doos.
Une pelle à tarte, un couvert à salade décoré d’os et deux cuillères en argent. Avec marques et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#148
Een meisjesbuste van gebeeldhouwd albast op bronzen voetstuk. Niet gesigneerd.
Un buste de jeune fille en albâtre sur socle en bronze. Ne porte pas de signature.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 140 -
#64Etienne le ComptePeriod: °1931
“Vada dancer Colombo”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Vada dancer Colombo”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 28 cmEstimate: € 60 / 70 -
#10
Een lot juweeltjes met diverse pietra dura evenals een zilveren ring met aquamarijn en een 18 karaats wit gouden ring met bergkristal.
Un lot de bijoux divers, pietra dura, ainsi qu’une bague en argent sertie d’une aigue-marine et une bague en or blanc 18 ct sertie d’un cristal de montagne.No longer availableEstimate: € 100 / 150