Other lots in this auction
-
#474
“Parijs”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Dubois.
”Paris”. Huile sur toile. Porte la signature Dubois.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#588
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#427
Een lot met “Don Bosco, ‘n Robbedoes” door Jijé. Ed. Dupuis, 2de druk (slechte staat), een serie van 5 albums ingebonden Kapoentjes (1964 t.e.m. 1968), 5 albums Zonneland (1957 t.e.m. 1960) en één album Sprookjes in beeld 1964.
Un lot de livres dont “Don Bosco, ‘n Robbedoes” par Jijé. Ed. Dupuis, 2ème tirage (mauvais état), une série de 5 albums reliés (164-1968), 5 albums Zonneland (1957-1960) et un album Sprookjes in beeld 1964.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#654
Een schotel van Japans porselein met een meerkleurig decor van een vogel op een bloeiende tak.
Un plat en porcelaine chinoise au décor polychrome d’un oiseau sur une branche en floraison.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 30/50 -
#262Raphael Dekoker
“Stilleven met hooimijten en molen.
”Nature morte aux meules de foin et moulin”.No longer availableDim. 45 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#68
“Spaanse mandolinespeler.” Beeldje uit zamak gemonteerd als lamp.
”Joueur de mandoline espagnol”. Une statue en régule montée en lampe.No longer availableDim. 52 cm (30 cm)Estimate: € 60/80 -
#619
Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460/500 -
#567
“Man met hamer”. Een okimono van fijn gesculpteerd ivoor met vergulde details. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et son marteau”. Okimono en ivoire sculptée et détails dorés. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 300/360 -
#711
Bronzen beeld van een musicerende Bodhisatva. Thailand.
Une statue en bronze représentant un Bodhisattva musical. Thailande.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 120/200 -
#225
Een 18 karaats wit gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct et un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 6,34 gEstimate: € 800/1000 -
#3Royal Vienna
Meisje met kruik bij een boom. Een kleine sierjardinière van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. Gaaf.
”Jeune fille avec une cruche auprès d’un arbre”. Une petite jardinière de décoration en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#399
Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableEstimate: € 40/50