#71Een tweeloops geweer - A Marseille.
#448Een paar kleine cloisonné schoteltje met houten sokkeltjes.
#407Een Aziatisch houten masker met sporen van polychromie.
An Asian wooden mask with traces of polychromy.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#102Robert ColotPeriod: 1927-1993“Portret Meisje”, schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “R. Colot”.
#206Een notenhouten commode met drie laden. Stijlen met klauwpoten. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
A walnut chest of drawers with three drawers. Styles with claw feet. Marble leaf. Empire period.No longer availableDim. 89 x 117 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#205Een grote kalebaspijp met een gefineerde buxushouten kop, een houten steel met hoornen mondstuk.
A large gourd pipe with a veneered boxwood head, a wooden handle with a horn mouthpiece.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 35 / 45 -
#108Edmond LevêquePeriod: 1814-1864“Le Pêcheur” gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van visser met vismand, gesigneerd onderaan op voet “Lévêque”.
“Le Pêcheur” patinated bronze sculpture depicting a fisherman with a fishing basket, signed at the bottom of the foot “Lévêque”.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 200 / 300 -
#115Een klein pijpje met kop van gebeeldhouwd meerschuim met voorstelling van een rustende vrouw met hoed op rozen. Hoornen mondstuk (verbinding hersteld).
A small pipe with a head of sculpted meerschaum depicting a resting woman with a hat on roses. Horn mouthpiece (connection restored).No longer availableDim. L: 12 cmEstimate: € 30 / 40