Other lots by Comhaire
-
#262Fernand Comhaire
“Ou sont les neiges d’automne”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Où sont les neiges d’antan”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#742Fernand Comhaire
“Rivierzicht met sluis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec écluse”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#149Fernand Comhaire
“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 05/97
“Autoportrait”. Huile sur panneau. Signé et daté 05/97.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#556
“Dansend koppel”. Een gegoten beeld. Betonrot.
“Couple dansant”. Sculpture moulée. Usures au ciment.No longer availableDim. h: 120 x 40 cmEstimate: € 300 / 500 -
#99
“Kempense hoeve met dennenboom”. Ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Ferme et sapin dans un paysage de Campine”. Eau-forte signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 20 x 14,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#177
Russische icoon met de Moeder Gods geflankeerd door twee heiligen. XIXde eeuw. Verguldsel uitgewist.
Icône russe représentant la Mère de Dieu flanquée de deux saints. XIXe siècle. Dorure effacée.No longer availableDim. 32,5 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#392
Een lot Duits aardewerk, bestaande uit drie verschillende vaasjes met wit bloemendecor op blauwe fond en een Bauhaus vaasje. Kleine beschadiging aan de rand.
Lot de faïences allemandes comprenant trois petits vases différents avec décor de fleurs en blanc sur fond bleu et un petit vase de style Bauhaus. Petit dégât au bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#139
“De rede van Antwerpen”. Een kleurenherdruk van een oude gravure.
“La Rade d’Anvers”. Réédition en couleurs d’une ancienne gravure.No longer availableDim. 35 x 180 cmEstimate: € 60 / 100 -
#555SABA
Een elektrodynamische luidspreker in bakelieten kast. Type Dino-P. Bouwjaar 1931.
Haut-parleur électrodynamique en bakelite. Type Dino-P. Année 1931.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#326
Een klein eikenhouten kastje met twee laden.
Petit meuble à deux tiroirs en chêne.No longer availableDim. 90 x 60 x 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#460
Een Chinese houten sokkel, versierd met een gegraveerd en gepolychromeerd decor en met een cloisonné blad.
Socle en bois sculpté à décor gravé et polychromé. Tablette en cloisonné. Travail chinois.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#636Kirman
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 355 x 266 cmEstimate: € 200 / 240 -
#227
Houten beeld van Johannes de Doper. Sporen van polychromie en verguldsel, diverse letsels. XVIde eeuw.
Sculpture en bois représentant Jean le Baptiste. Traces de polychromie et dorure, plusieurs dégâts. XVIe siècle.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#324
Een Madonna met kind en twee hoornvaasjes van deels verguld Brussels porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant et deux cornets, partiellement dorés en porcelaine de Bruxelles. sous globe.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#203Mathurin Moreau
“Meisje met kip en duiven”. Een bronzen beeld. Gesigneerd ‘Hors concours’.
“Fille aux poules et pigeons”. Sculpture en bronze. Signée “hors concours”.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 600 / 800