Other lots by Van Gucht
#375Eric Laville France
Een bruine pochette van leder.
Pochette en cuir brun.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#169
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#725Longchamp
Twee dezelfde handtasjes, een licht bruin en een zwart.
#352R. Van Oppen
“Galjoen voor anker”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Gallon ancré”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#252
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
#490
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,64 ct.No longer availableDim. 6,84 gEstimate: € 700/800 -
#306
Commode en placage de ronce de noye de style Transition. Tablette en marbre beige et montures en bronze.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 120/200 -
#236
Een XIXe eeuwse Louis-Philippe tweedeurskleerkast van mahoniehout.
Armoire à deux portes en acajou d’époque Louis-Philippe.No longer availableDim. 230 x 150 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#512
Compositie. Zeefdruk. E.A. en een monogram.
”Composition”. Une sérigraphie. E.A. et monogramme.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#123
#221
Een jongen en een meisje met houtbussel. Bronzen beeld naar Moreau.
#237
Een lot van vijf verschillende koperen puddingvormen.
Lot de cinq différentes moules à pudding.No longer availableEstimate: € 50/60