#55RatovEen handtas van rood leder.
#59Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.
#452Een vierkant tinnen vaasje met gedreven decors van een vogel op een bloeiende tak. China, omstreeks 1900.
#15The BridgeEen bruin lederen zakagenda.
#649Een archiefmeubel met roldeur.
#75Mali’ParmiTwee handtassen van bruine en grijze raffia.
Deux sacs à main en raphia brun et gris.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#222Harold Webb“Duinen aan de Welshe kust”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Dunes à la côte de Galles”. Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#179Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#65311 boeken. Geschiedenis, kunst. A.F. Mirande, G.S. Overdiep. “Het Schilder-Boek van Carel van Mander”. Wereldbibliotheek, Amsterdam 1943. Emile Michel. “Rembrandt. Sa vie, son oeuvre et son temps”. Hachette, Paris 1893. Slijtage en vochtvlekken. En 8 andere.
11 livres. Histoire, art. A.F. Mirande, G.S. Overdiep. “Het Schilder-Boek van Carel van Mander”. Wereldbibliotheek, Amsterdam 1943. Emile Michel. “Rembrandt. Sa vie, son oeuvre et son temps”. Hachette, Paris 1893. Usures et taches d’humidité. Et 8 autres.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#355Charles et Charlus FranceEen bruine geldbeugel van leder.
Porte-monnaie en cuir brun.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#196Een gebeeldhouwde eikenhouten vierdeurskast in Renaissancestijl.
Armoire à quatre portes en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 170 x 165 x 60 cmEstimate: € 120 / 200