#558
Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
#451Robbedoes
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazine issues. Numbers 1462-1561. Period '66-'68.No longer availableEstimate: € 25/75 -
#396
Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.
Armand HutchenreuterPeriod: 1856-1938
Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30/40 -
#540
#647
Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.
#481
Een set van 2 handbeschilderde Chinese vazen met drakendecor.
#529K. Chau***
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#51
Een set van 2 verguld bronzen haardijzers met de voorstelling van hofdames .
#276
Een houten vitrinekast, 1 deurs met 2 glazen zijden. Vergulde messing ornamenten.
A wooden display cabinet, 1 door with 2 glass sides. Gilt brass ornaments.No longer availableDim. 150 x 67 x 33cmEstimate: € 180/240 -
#640Ernest Borel Swiss
Een horloge in de vorm van een bal als hanger gemonteerd.
A watch in the shape of a ball, mounted as a pendant.No longer availableEstimate: € 280/350 -
#47Faïence St Ghislain Belgique
Een Art Nouveau jardinière in faience versierd met bloem en zweepslag motief in het reliëf. Onderaan gemerkt.
An Art Nouveau jardinière in faience decorated with a flower and whipstroke motif in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 22 x Ø 28 cmEstimate: € 40/60