Other lots by Leroux
Other lots in this auction
-
#753
Twee geslepen kristallen geurflacons, waarbij de grootste tijdperk Empire.
Deux flacons à parfum en cristal taillé. Le plus grand d’époque Empire.No longer availableDim. h; 9 & 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#429Pierre Alechinsky
“Compositie”. Monochrome lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie monochrome. Signée hors planche.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#699Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865
“Geisha met perkamentrol”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd.
“Geisha au rouleau de parchemin”. Gravure sur bois japonais. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#172Peeters
“Zeilschip op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#188
Een reeks van zes open zoutvaatjes van massief zilver, versierd met hermenfiguren. Parijse keuren, 1809-1819.
Suite de six salières ouvertes en argent massif, décorées de hermès. Poinçons de Paris, 1809-1819.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 220 / 260 -
#611
Guanyin op olifant, been/ivoor op houten skelet. Chinees werk
Guanyin sur un éléphant en os et ivoire sur squelette en bois. Travail chinois.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 300 / 400 -
#744
Drie grote en een kleine karaf van kleurloos kristal.
Trois grandes et une petite carafe en cristal incolore.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#533
Paar grote vazen Chinees porselein.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#427
Een paar bronzen beeldjes van mannen met een sabel. Eén veer op een hoed manco. XIXe eeuw.
Paire de statuettes en bronze représentant des homme aux sabres. Une plume de chapeau manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#527
Een paar kandelaars van polychroom Chinees porselein met famille rose decor van personages in uitsparingen, omgeven door bloemen en vlinders op groen en rose veld. Oren in de vorm van fo-hondenkoppen. Onderaan verguld messingen voet , bovenaan één lichtpunt in de vorm van een bloeiende twijg. Canton, einde XIXde eeuw.
Paire de candélabres en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages dans des cartouches entourés de fleurs et de papillons sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho. Base en laiton doré, vase surmonté d’un bras de lumière en frome d’une branche fleurie. Canton, fin XIXe siècle.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#240
Een pear shape diamant van ± 0,54 ct. in gesloten hoesje. G. VS2. Met certificaat.
Diamant pear shape de ± 0,54 ct renfermé. G. VS2. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 950 / 1000 -
#790
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40 / 60