Other lots in this auction
-
#167Ercuis, Paris
Een verzilverd metalen bestek, als nieuw, 74-delig: 12 kleine en 12 grote messen, 12 grote vorken en 12 grote lepels, 12 gebakvorkjes en 12 koffielepels, een pollepel, een suikertang. Gemerkt.
Couverts en métal argenté, comme neufs, 74 pièces: 12 petits et 12 grands couteaux, 12 grandes fourchettes et 12 grandes cuillères, 12 fourchettes à pâtisserie et 12 cuillères à café, une louche, une pince à sucre. Marquée.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#816Capodimonte
Een spiegel in porseleinen lijst, versierd met meerkleurige bloemen in reliëf.
Miroir à cadre en porcelaine décoré de fleurs multicolores en relief.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#588
Een modern marmeren beeld.
Une statue de marbre moderne.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 300 / 350 -
#670
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à déux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 210 x 162 x 72 cmEstimate: € 150 / 250 -
#677
Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.No longer availableDim. 38,5 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#205
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,96 ct.
Une chaîne en or blanc 18 carats avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de ± 1,96 ct.No longer availableDim. 4,74 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#820
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 216 x 159 cmEstimate: € 60 / 80 -
#628
Een gedreven messingen Ottomaanse gordeldoos. Tweede helft 19de eeuw.
Boîte de ceinture à cartouches ottomane en laiton repoussé. Deuxième moitié du 19e siècle.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 150 / 200 -
#22
Een reeks van vijf lithografieën uit de reeks ‘Belgique Industrielle’, met XIXe eeuwse zichten op bekende industriële bedrijven. Ed. Simonau & Toovey.
Une série de cinq lithographies de la série Belgique Industrielle , avec des vues du XIXe siècle de sociétés industrielles renommées. Ed. Simonau & Toovey.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#755
Een oude Engelse verrekijker in lederen tas.
Jumelles anglaises anciennes dans étui en cuir.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#741
Een grote tinnen schotel met een gegraveerde versiering met wapenschild. Gemonogrammeerd S.G. en met onleesbare keuren.
Un grand plat en étain à décor gravé avec armoiries. Monogrammé S.G. et avec poinçons illisibles.No longer availableDim. Ø 56 cmEstimate: € 50 / 70 -
#247
Een tafelschuier en blik in de vorm van een schelp. Zwart hout ingelegd met parelmoer en versierd met vergulde personages. Chinees werk.
Pépite de table et étain en forme de coquille. Bois noir incrusté de nacre et décoré de caractères dorés. Travail chinois.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 35 / 50