Similar lots by type
-
#65Roger Leloup
“Yoko Tsuno”. Een lot van 5 Franstalige hardcover strips, nummers; 14, 15, 16, 17 & 19. UItgeverij “Dupuis”.
"Yoko Tsuno." A lot of 5 hardcover comic books, numbers; 14, 15, 16, 17 & 19. Publisher "Dupuis." -
#101D. Desmedt
“De val van Ikaros”. Een houtdruk op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 19/50. Verso getiteld, beschreven en gesigneerd.
"The fall of Icarus". A woodcut on paper. Signed and numbered 19/50 at the bottom outside the plate. Titled, described, and signed on the verso. -
#108
“Heidelandschap met bomen”, gemengde techniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
"Heath landscape with trees", mixed media on board, signed Daems and dated '77. -
#3Vermeulen
“Omwalling”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Enwalled". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#20Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Havenzicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#27
“Zeezicht met meeuwen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Seascape with seagulls". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#183H. van Kelst
“Naoorlogs straatbeeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#143
“Interieur”, een schilderij, olieverf op paneel, links onder gesigneerd.
"Interior", a painting, oil on panel, signed lower left. -
#2
Een lot van oude foto’s en postkaarten, hoofdzakelijk Duitsland.
A lot of old photos and postcards, mainly from Germany. -
#162
Een lot van 2 schilderijen, de ene met éénhoorns, de andere met pauwen. Beide olieverf op paneel. Gesigneerd.
A lot of 2 paintings, one with unicorns, the other with peacocks. Both oil on panel. Signed. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#139
“Gestilleerde watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Stylized watermill." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#26
“Rubenshuis”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 111/150.
"Rubenshuis". An etching on paper, signed and numbered 111/150 outside the plate at the bottom. -
#121
“Sobelair”, een vintage foto van een opstijgend vliegtuig, waterschade en een barst in het glas.
"Sobelair," a vintage photo of a taking off airplane, water damage, and a crack in the glass. -
#102J. Decock
“Gestileerd landschap”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
"Stylized landscape". A drawing on paper. Signed at the bottom. -
#71
Een affiche van het 4de internationaal postzegelsalon, september 1980 te Namen. Met een art-nouveau afbeelding met monogram M.D.
A poster from the 4th International Stamp Fair, September 1980 in Namur. Featuring an Art Nouveau image with monogram M.D. -
#117
“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
"Chinese cavalrymen," a framed print. -
#28René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Boslandschap in winter” & “Stilleven met ketel en noten”. Een lot van schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd
"Forest landscape in winter" & "Still life with kettle and nuts". A lot of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#106
“Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Bruin.
"Winter village view", a painting, oil on canvas, signed F. Bruin. -
#13
“In de drie zilveren kannen”. Een schilderij, aquarel op papier. Toegeschreven aan L. Velter door provenance familie.
"In the Three Silver Jugs". A painting, watercolor on paper. Attributed to L. Velter with provenance from the family. -
#165Luc VerleePeriod: °1939
“Bosspel”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 40/80.
"Bosspel". An etching on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '92 and numbered 40/80. -
#136
“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom. -
#14
“Heuvellandschap met huisjes”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Hilly landscape with cottages". A painting, oil on canvas.
Other lots in this auction
-
#60
“Heilige Familie”. Een antiek vieux Paris porseleinen groep.
"Holy Family." An antique Old Paris porcelain group. -
#48Wiskemann
Een lot verzilverd metaal bestaande uit een schaal, een sauskom en 5 zoutvaatjes met lepeltjes, allen gemerkt Wiskemann. Toegevoegd 2 schaaltjes gemerkt Mappin & Webb’s Prince’s Plate, London & Sheffield.
A lot of silver-plated metal including a bowl, a sauce boat, and 5 salt cellars with spoons, all marked Wiskemann. Also included are 2 dishes marked Mappin & Webb’s Prince’s Plate, London & Sheffield. -
#38
Een grote porseleinen Imari schaal.
A large porcelain Imari bowl. -
#151
Een gefineerd houten halkastje met 2 verdiepen en 1 lade bovenaan.
A veneered wooden hall cabinet with 2 shelves and 1 drawer at the top. -
#140
Een wandklokje met eikenhouten kast. De wijzerplaat versierd met herderin en geitje in landschap.
A wall clock with an oak case. The dial decorated with shepherdess and goat in a landscape. -
#86Takeda
Een bronzen Japanse bel, gemerkt “Takeda”.
A bronze Japanese bell, marked "Takeda". -
#178
Een lot van 4 vintage aardewerken voorraadpotjes met metalen deksel.
A lot of 4 vintage ceramic storage jars with metal lids. -
#281
Een Hollywood regency tafellamp met een voet in messing voorstellend een luipaard met welp neerdalend vanop een boomstronk.
A Hollywood Regency table lamp with a brass base depicting a leopard with a cub descending from a tree trunk. -
#61
Een lot varia brocante, bestaande uit een Leopold Ridder Orde medaille, Een Dupont Laque de Chine aansteker en een sigarttendoosje met parelmoer deksel en een “Scheldetunnels inhuldiging 1933” plaque.
A lot of various bric-a-brac, consisting of a Leopold Knight Order medal, a Dupont Laque de Chine lighter, a cigar box with a mother-of-pearl lid, and a "Scheldetunnels inauguration 1933" plaque. -
#127
“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Forest landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. -
#215
Een lot religiosa, bestaande uit een hout met bronzen crucifix, metalen wijwatervaatje en metalen hanger.
A lot of religious items, consisting of a wooden crucifix with bronze, a metal holy water font, and a metal pendant. -
#153
Een ovaal houten bijzetmeubeltje met 4 lades.
An oval wooden side table with 4 drawers.