#631Geert Kunen
“Broer en zus”. Een gipsen groepje. Getekend en genummerd.
#733
Een bajonet van W.O.I. En een grijsgelakte schede.
#306
Een reeks van zes stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met groen fluweel.
#126
Een metaal en lederen chaise longue naar het ontwerp van Le Corbusier.
#693
#205
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableDim. 7,10 gEstimate: € 400/500 -
#224Fr. Smets
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#235
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,85 gEstimate: € 300/400 -
#701
#718
#562
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#336
Une série de six chaises en chêne sculpté, style Renaissance, décoration de têtes de lions, assises et dos en cuir.No longer availableEstimate: € 40/60